#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

MERCAT #2bg3 [2014-2015]
22-08-2014 15:30 per Albert HernŠndez Etiquetes: Mercat Segona B

ACTUALITZAT el 22-08-2014 a les 15:30

 

 

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
   ALCOYANO Óscar Cano Jesús Alfaro (Algeciras), Joan Vich (At.Baleares), Pablo Carbonell (torna de cesió), Mario Fuentes (Lleida), Francis Ferrón i Carlos Rodriguez (La Hoya Lorca), Jorge Perona (Huracán), Nacho Zabal (Huesca), Víctor Mongil (At Madrid B), Israel Jerez (Jaén) Bouba, Nacho, Conde (Melilla), Ivars, Navas, Joaquín Calderón (Sant Andreu), David Rangel (Olímpic), Rayco García (Nástic), Javi Selvas, Alvaro Clausí i Raúl González (Mallorca B), Rubén Martinez, Mikel Uriarte Jorge Devesa, Óscar López, Javi Rubio, Antonio Navarro, César Remón, Julio de Dios, Carles Salvador, Mario, José Antonio, Jero, Allan
 AT.BALEARES Nico López Artabe (Prat), Jaime Hernández i Jose Perales (Constancia), Nando Ramón (Olímpic), Joan Oller (Constància), Miquel Ripoll (Alcudia), Javi Ramos (Zamora), Francisco Cifuentes (Jove Español), Gonçalo Quinaz (Portimonense), Francesc Fullana (Llagostera), Damià Ramos (Coruxo) Joan Vich (Alcoyano), Xavi Ginard (Veria), Isma Vilaboa (Rotler Molinar), Sergi Mut (Zamora), Marcos Martínez (Ferriolense), Florin Andone (Córdoba), Fran Campins i Pedro Capó (Arroyo), Xisco Hernández (Reus), Thiago Benevides (Racing Ferrol), Toni del Castillo, Jordi Serra i Manu Fernando (Alcudia) Álvaro, Mairata, Bernat Alomar, Biel Guasp, Nacho Martínez, Cristian, Esteban, Dalmedo, Victor Ross
  BADALONA Manolo González Pablo Amantini (Montañesa), Fran Bea i Óscar Sierra (Prat), Carracedo, Esteve (Juvenil), Juanjo Prior (La Hoya), Roger Matamala (Rubí), Manu Balda (Cornellà), Joan Grasa (Guadalajara), Sergio López (Olot), Toni Lao (Sabadell) Robert Costa (Barça B), Sergio Maestre i Enric Gallego (Olot), Sergio Gómez, Xavi Boniquet i Ruben Negreso (Cornellà), Jordi Sánchez, Velillas (Martinenc), Víctor Cocera, Alex Fernández, Marc González, Neeskens (Colorado Rapids), Albert Puigdollers (retirat), Joan Castillo (Prat), Joaquim García (Cornellà), Jordi Ferrón (retirat) Bermudo, Marcos, Lázaro, Fran Grima, Abraham J. Noé
   CORNELLÀ Jordi Roger Josele (Santfeliuenc); Segovia (Rubí); Arnau Tobella (Alavés B); Alex Gallar (Terrassa); Sergio Gómez; Joaquim García i Xavi Boniquet (Badalona); Pau López i Ivan Romano (Juvenil); Borja López (Levante B) Juli i Cazorla (Prat), Civil (Gavà), Pol Planas (Manlleu), Enric Vallès, Jose Bermúdez, Didi (Santboià), Guti (Masnou), Manu Balda (Badalona), Pol Roigé (Sabadell B), Baruc, Juvenal (FC Santa Coloma), Pelegrí (Castelldefels), Pau Lipez (Martinenc), Rubén Negredo Iñigo, Martí Tàpia, Joel Marín, Dani Martí, Luis Gaudioso, David García, Pep Caballé, Óscar Muñoz, Txemi, Israel Delgado
ELCHE ILICITANO Vicente Mir Jordi Hostench (Olot), Jose Antonio Peral (Sanluqueño), Fran Martínez i César Ortiz (La Nucia), Joaquin Garcia (Sevilla Atl), Tobias Christensen (Copenhague), Rafa Gálvez (Córdoba B), Moha Traore (Espanyol B), Pepe Romero (Melilla), Pol Freixanet (Oviedo), Franco Fragapane (Boca Juniors), Jesús Tamayo (Alcorcón B), Luca Loti (Milan), Mario Arqués (Valencia Mestalla) Álvaro Fernández (Pobla), Migue Marín (Reus), Migue Garcia (Cartagena), Jose Ángel i Cristian Herrera (Primer Equipo), Diego Garcia (Ponferradina), Araujo (Recreativo), Sergio León (Llagostera), Miguel Ángel (Girona), Omgba (Oviedo), Yerai Patiño, Charlie Dean (Murcia) Jairo Jiménez, Sergi Guillo, José Carlos, Nacho Porcar, Michael Anaba, Álvaro Giménez, Iván Agudo, Nico Cháfer, Samu Martinez, Rubén López
    ELDENSE Fran Yeste Rubén Fonte (Levante B), Lluís Doménech (UD Melilla), Pablo Redondo (Hércules), Pablo Vivanco (Orihuela), Oscar Gomis (La Nucia), Sergi Guardiola (Novelda), Juanjo Chavalés (Coria), Pepe Guilavogui (Atlético C), Diego Bardanca (Recreativo B), Jefte Betancor (Tenerife B), Joaquín Álvarez 'Quini' (Alcorcón), Higgins, Samu Jiménez i Richi Paz (Pretemporada) Imanol González, Bezares (San Pedro), José Fran (Córdoba B), Pedro Hidalgo, Jose Vicente (At. Saguntino), Abraham i Marcos Campos (Ontinyent), Marcos Guill, Algaba, Mario Rosas (retirat) Alberto Maciá, Carlos Crespo, Pablo Pagán, Adrián, Aridane, Soldevilla, Carlos Martin, José Sánchez, David Fas, Cañadas, Chupe, Tabares
  ESPANYOL B Lluís Planagumà Jafar i Traore Djakaridja (Juvenil), Néstor Díaz (Sevilla At), Ángel Martínez (Guijuelo), Pol Llonch i Pirulo (L´Hospitalet), Adrià Carmona (Girona), Carlos Albarrán (Sant Andreu), Andrés Prieto (R. Madrid Castella), Julio Rey (juvenil), Marc Fernández (Hapoel Bnei Sakhnin) Pedro Castro (Santos), Pau López (primer equip), Pere Martínez, Ferran, Nacho Heras, Morant, Xavi Puerto (Sant Andreu), Aitor, Canario (L'Hospitalet), Albert Miravent (San Marino Lega), Moha Traore (Elche Ilicitano), Paul Quaye (At. Malagueño), Borja Martinez (CD Lleonesa), Carlos Clerc (primer equip), Kilian Grant (Zaragoza B), Nacho Sierra (Lleida Esportiu) Héctor, Marc Caballé, Eric Bertrand, Rubén Duarte, Joan Jordà, Jairo Morillas, Antonio Raillo, Iván Sales, Mamadou Sylla, Robert Correa, Julian Luque, Ramon Marimon, Koke Ruiz
GIMNÀSTIC TARRAGONA Vicente Moreno Mossa (Levante B), Gerard Valentín (Olot), Marc Martínez (Huesca), Luismi (Huracán), Ivan Aguilar (Pobla), Cristóbal Gil (Almeria B), Manolo Martínez (Levadiakos), Rayco García (Alcoyano), Gorka Azkorra (Hércules) Adri Cuevas (Córdoba), Jesús Perera, Jesús Rubio (Huracan), Aleix Coch (L´Hospitalet), David Querol (Llagostera), David Sánchez i Juanjo Garcia (Melilla), Ivan Aguilar (San Roque de Lepe), Piojo Hernandez, Perera, Kike Tortosa Tomeu Nadal, Pablo Marí, Xisco Campos, Ramón Verdú, David Rocha, Ferran Giner, Javi Martinez, Lago Junior, Molina, Jean Luc, Manolo Reina, Jordi Calavera, Albert Varó, Marcos de la Espada, Jordi Calavera
   HÉRCULES Jose Rojo Martín "Pacheta" Fernando Rodriguez (Cartagena), Adrià Granell (Huracan), Alvaro Clausi (Alcoyano), Jose Luis Miñano (Torpedo Zhodino), Aitor Nuñez (Guadalajara), John Edison (Olímpic), Gilvan Gomes (Eibar), Javi Casares (Amorebieta), Jose Maria Giménez (Skoda Xanthi), Francisco Javier Atienza (Huesca), Baldo Santana (Jove Español), Jose Antonio Pardo (Oviedo), Fran González (Córdoba B), Iván Buigues (Juvenil), Chechu Flores (Tenerife), Carlos Lázaro (Alavés), Mikel Martins (Cádiz) Pablo Redondo (Eldense), Ion Echaide (Osasuna), Javi Hervás (Sevilla), Borja Gómez, Juanma Ortiz, Héctor Yuste, David Ferreiro, Abdoul Sissoko, Gai Assulin i Darwin Machís (Granada), Ismael Falcón (Alcorcón), Hector Font (Oviedo), Adrián Sardinero (AEL Limassol), John Edison (Bohemians 1905 Praga), Gorka Azkorra (Nástic), Oinatz Aulestia, Quique de Lucas, Noe Pamarot, Aitor Fernández, Albert Carbonell Paco Peña, Javier Portillo
HURACÁN VALENCIA Emer Esteve Tariq Spezie (Huesca), Jose Peris (Olímpic), Txomin Barcina (Real Sociedad B), Manuel Santos (Valencia Mestalla), Jesús Rubio (Nàstic), Luismi Loro (Tenerife), Javi Boix (Utiel), Javi Barrio (Racing), David Agudo (Reus) Adrià Granell (Hércules), Carlos Pomares (Levante B), Luismi Garcia (Nàstic), Pablo Morgado (L´Hospitalet), Alex Cacho (Sestao), Alejandro Chavero (UCAM Murcia), Mathias Coureur (Cherno More), Raul Fabiani (Olímpic), Jorge Perona (Alcoyano) Paco Fernández, Vicent Company, Angel Roberto, Tomás Ruso, Rafael Jiménez, Pablo Vidal, Jorge Juliá, Luis San Julián, Víctor Gomis, Javi Navarro
      LLEIDA Imanol Idiakez Dani Fragoso (Los Angeles Chivas), Alex Albistegui (Toledo), Álex Cobo i Guillem Pujol (Damm), Eugeni Valderrama (Sevilla Atl), Salva Chamorro (Llagostera), Diego Sánchez (Ponferradina), Ekhi Senar (Osasuna B), Pedro Baquero (Doxa Katokopias), Jorge Mediavilla (Alavés B), David Fornies (Alcorcón), Nacho Sierra (Espanyol B)  Konate (Roma), Pau Nuñez, Perales (Toledo), Mata (Girona), Pere Milla (Getafe B), Monforte (Teruel), Mario Fuentes (Alcoyano), Biel Medina (retirat), Oriol Esteve, Jesús Imaz (Llagostera), Mia Guasch (Pobla), Aitor Aldalur (Barakaldo), Beñat (Burgos), Artur Godía (Ascó), Jean Marco Pau Torres, Barreda, Molo, Fuster, Pau Bosch, Miramón, Chupe, Dídac Devesa, Osado, Mia Guasch, Raúl Fuster
 L´HOSPITALET Kiko Ramirez Agustín (Olot), Aleix Coch (Nàstic), Méndez (Damm), Pablo Morgado (Huracán), Óliver Sánchez (Getafe B), José Ángel Bueno i Eric Via (Pobla Mafumet), Rubén Alcaraz (Prat), Jose Antonio Rodríguez (Arroyo), Lucas del Campo (juvenil), Miguel Ángel Luque (Puskas Akademy FC), Canario (Espanyol B), Barrera (Betis Juv.), Rubén Carreras (Constancia), Alexander Mesa 'Nano' (Tenerife)

Aridai (Sabadell), Pol Llonch i Pirulo (Espanyol B), Mousa (Olot), Moyano (Reus), Provencio (Cluj), Álex Sánchez, Ivan Salvador (Valencia Mestalla), Juan Manuel Viale i Lucas Viale (Sant Andreu), Akinsola (Granada), Enrique Carreño (Guijuelo), Manel Gómez (Horta), Pau Senent, Jordi Quintillà (Ajaccio), Mario Roque (Terrassa)

 

Craviotto, Hammouch, Valentín, Peque, David Haro
  MALLORCA B   Javier Olaizola Nico Baleani (La Roda), Álvaro Clausí (Alcoyano), Enrique Royo (Real Sociedad B), Connor Ruane (Constancia), Jorge Cano (Llosetense), Raul González (At Madrid B), Steven Graham, Miquel Parera, Juan Sastre, Ivan Ruiz, Alex Hernandez, James Davis, Chechu, Ass, Xisco Hidalgo i Juan Camilo (Juvenil) Álex Moreno (Rayo Vallecano),Charlie Took (Almería B), Marco Asensio, Brandon Thomas i Álex Vallejo (Primer Equip), Marc Orell (Alcudia), José Carrillo (Zamora) Gabriel Company, Aldo One, Yerai Gomez, Marti Amer, Xisco Gari, Gabri Izquier, Tià Sastre, Kike Boula, Sergio Cortés, Cedric, Hector Escrich, Ángel Pedro, Agustin Giaquinto, Carlos Cristeto, Jaume Vidal
OLÍMPIC XATIVA Héctor Sandroni David Rangel (Alcoyano), Borja Mir (Ribarroja), Mario Sánchez (Murcia B), Raul Fabiani (Huracán), Víctor Ruiz (Utiel), Luis Acosta (Carabanchel), Valiente (Alzira), Diego Jiménez (Eibar) Nando Ramón (At.Baleares), Francis (Reus), José Peris (Huracán), Jhon Edison (Hércules), Dennis Najera (Conquense), Pau Franch (La Hoya), Cristian Perales (Ontinyent), David Garcia (Yeclano), Samu Martínez (San Roque), Ramón Pallarés Jacobo Candel, Vicente Mendoza, Kke Alcazar, Pablo Revert, Dani Gómez, Toni Vela, Jordi Marenyà, Alex Vaquero, Carlos Pifarré, Eduardo Rifaterra, Jose Tortosa, Alejandro Belda, Pepín
        OLOT Arnau Sala Argi i Xavi Ferron (Figueres), Héctor Simon (Oviedo), Canelada (Sant Andreu), Eric Vilanova (Besalú), Wilfred (Guijuelo), Sergio Maestre i Enric Gallego (Badalona), Óscar Sielva i Cesc Clotet (Jàbac), Germán (San Fernando), Mousa (L´Hospitalet), David Márquez (Santboià), Alex Campos, Gianni Cassaro, David Alsina, Pepu, Gerard Roura i Lluc Banús (Pretemporada) Eric Reverter (Levante B), Freixa i Albert Serra (retirats), Roger Vidal (Figueres), Kilian (Zaragoza B), Óscar Fornés (Torrevieja), Xavi Muñoz, Guillem Savall, Agustín (L'Hospitalet), Aleix Prunés, Hostench (Elche Ilicitano), Sergio López (Badalona), Gerard Valentín (Nàstic), Pere Pons (Girona), Toni Ruedas (Peralada) Canal, Rojas, Abel Solé, David López, Uri Santos, Carlos Martínez, Coro
       REUS Natxo González Oscar Rodríguez (Reddis), Migue Marín (Elche Ilicitano), Francis Solar (Olímpic), Eliseu Cassama i Denis Almeida (Joane), Jaume Delgado (Alavés), Moyano (L'Hospitalet), Marc Sellarés (Llagostera), Xisco Hernández (Baleares), Jesús Olmo (Sabadell), Antxon Muneta (Mirandés) Tobías (Sporting Lisboa), Medina, Sobregrau, Quesada (Burgos), Carlos Castarnado, Iván Taranilla (Ascó), Xavi Marqués, Asier Eizaguirre, David Cuéllar (Vilafranca), Angel, Socias, Ferran Asensio (retirat), Álex López (Valencia Mestalla), David Agudo (Huracán), Angel Blasco (Morell) Edgar Badia, Riki, Alex Colorado, Ñoño, Ramon Folch, Masqué, Fran Carbia, Guedes, Jorge
 SANT ANDREU Piti Belmonte Joaquín Calderón (Alcoyano), Juan Manuel Viale i Lucas Viale (L'Hospitalet), Adrià Borreda (Gavà), José Antonio Llamas (Huesca), Xavi Puerto (Espanyol B),  Nuha (Llagostera), Leal (Utrera), Jefferson, Arthur i Felipe (pretemporada) Rubén Canelada (Olot), Éric (Prat), Albarrán (Espanyol B), Josu i Melo (Cerdanyola), Dídac, Mouriño (Pontevedra), Matas, Quim Araujo (Compostela), Xapi Arnau, Ander Vitoria (Leioa), Aarón Bueno (Toledo), Gabri, Pol Moreno (Sabadell B), Albert Mozó Morales, Jilmar, Xavi Jimenéz, Azparrén, Víctor, Guzmán, Carroza, Ton Alcover, Ibon Gutierrez
VALENCIA-MESTALLA Curro Torres Juan Delgado (Celta B), Alex López (Reus), Richard Ebwelle (FC Barcelona juvenil), Dani Ramírez (Madrid C), Jorge Muñoz (Betis B), , Nacho Gil, Sito, Tropi, Fran Martínez, Fernando Cano, Rulo i Nacho Vidal (Juvenil), Iván Salvador (L'Hospitalet), Alberto Jiménez (Tenerife) Sergio Ayala (FC Barcelona B), Iroshi Ibusuki (Debrecen VSC), Alex Cortell, Chumbi i Portu (Albacete), Manu Santos (Huracán), Jose Luis Gaya (Primer equip), Mario Arqués (Elche Ilicitano), Juan Delgado (Levante B), Mario Marín (At. Madrid B), Cedric Tendillo, Alex Sanchez, Jaume Domenech, Robert Ibañez, Serge Leuko
  VILLAREAL B Paco López Anton Shvets (Zaragoza B), Miguel Bañuz (FC Barcelona B), Israel Puerto (Sevilla Atlético), Francisco Sol (Real Madrid C), José Naranjo (Recreativo B), Tano, Javi Ramirez, David Remeseiro (Levante B). Adrián Marín, Marc Mateu i David Cubillas (Villareal C) Jose Angel Jurado (Almeria B), Jorge Ortí (Zaragoza B), Moi Gómez i Pablo Iñoguez (Primer Equipo), Alejandro Zagala (Levante B), Juan Camara (Barça B), Juanto Ortuño (Murcia), Edu Ramos i Fran Garcia (Albacete), Diego Jiménez Aitor Férnandez, Felipe Alonso, Cristian Galas, Albert Blázquez, Sergi Marcos, Espericueta, Pepe Palau, Nahuel Leiva, Carlos Esteve, Pablo González
ZARAGOZA B Emilio Larraz Joel Valencia (At Malagueño), Sergio Sanz (Lucena), Javier Rami i  Toni Gabarre (Almudévar), Marc Vales (Andorra), Sergio Escuder, Juan Montero (Juvenil), Kilian Grant (Espanyol B), Nacho Lafita (Pretemporada) Adan Pérez, Oscar Whalley i Diego Rico (Primer equip), Anton Shvets (Villarreal B), Robert Simon (Llagostera), Pedro Armañac (Sariñena), Alejandro Roy (Màlaga) Diego Suarez, Tarsi Aguado, Alejandro Bonilla, Pablo Moreno, Álvaro Maseguer, Samba Tounkara, Jorge Pombo, Carlos Javier, Álvaro Tierno

 

 

 




DESTACAT

Shortystrap: adiůs a la pubalgia 08-09-2014 22:00 per Gonzalo de Melo
MERCAT #2bg3 [2014-2015] 22-08-2014 15:30 per Albert HernŠndez
MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2014/2015] 10-07-2014 09:20 per Sergi Vargas
MERCAT #2CAT GRUPS 1-3 [2014/2015] 10-07-2014 09:10 per Sergi Vargas
MERCAT #1CAT [2014/2015] 10-07-2014 09:00 per Sergi Vargas






GolCat © copyright 2014  
Desenvolupat per QuintaLinea