#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[Jornada 1] Tercera Catalana
04-09-2015 00:40 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J1
Foto arxiu
 
 
 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 1)
 
Dissabte 17h | L'AMETLLA DE MAR 4-JESÚS I MARIA B 0
Dissabte 18h | AT.MÓRA LA NOVA 2-DELTEBRE 2
Diumenge 16h | SANTA BÀRBARA 6-CAMPREDÓ 3
Diumenge 16:30h | ASCÓ B 1-PERELLÓ 4
Diumenge 17h | LA SÈNIA 0-CORBERA D'EBRE 0
Diumenge 17:15h | BATEA 2-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 1
Diumenge 17:15h | GINESTAR 0-FC VILALBA 2
Diumenge 17:30h | ALDEANA 0-ROQUETENC 2
Diumenge 18h | HORTA SANT JOAN 0-FLIX 1
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 15:15h | ATLÈTIC CAMP CLAR 1-LA FLORESTA 4
Dissabte 17:30h | SANT PERE I SANT PAU 1-FALSET ESPORTIU 2
Dissabte 17:30h | ESPAÑA CANONJA-AT.MONT-ROIG (suspès)
Dissabte 17:45h | VILAFORTUNY 4-ALCOVER 2
Dissabte 18:15h | VILASECA B 2-SPO GRANADA DE REUS 2
Dissabte 18:30h | LA PASTORETA 1-CULTURAL BONAVISTA 2
Dissabte 19h | CAMBRILS UNITED 1-ICOMAR 0
Dissabte 19h | LA SELVA DEL CAMP 3-MAS PELLICER 0
Diumenge 17h | SALOU 4-UNIÓ ASTORGA 2
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 1)
 
Dissabte 18h | LLORENÇ 1-JOVENTUT BISBALENCA 0
Dissabte 18:30h | MONTBLANC 2-POBLA MAFUMET B 1
Dissabte 19h | ATLÈTIC VALLS-ALTAFULLA (suspès al 76', 2-2)
Diumenge 12h | BANYERES 1-TANCAT 2
Diumenge 16:30h | PLA DE SANTA MARIA 2-UE SEGUR 1
Diumenge 16:30h | SANTA COLOMA QUERALT 1-SANT PERE I SANT PAU B 3
Diumenge 17h | CONSTANTÍ 3-MORELL B 2
Diumenge 19h | CUNIT 1-ESCOLA VALLS 0
AJORNAT | VENDRELL-RIUDOMS*
 
Riudoms aconsegueix l'ascens gràcies a la renúncia de l'Atlètic Bellvei
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 1)
 
Dissabte 17h | LLAVANERES 1-ARGENTONA 2
Dissabte 20h | DISTRICTE 030 5-CABRILS 2
Diumenge 12h | TURÓ PEIRA 4-ALELLA 3
Diumenge 12h | PINEDA DE MAR 1-SINGUERLIN 1
Diumenge 12h | ARENYS DE MAR 3-PREMIÀ DE DALT 2
Diumenge 12h | CABRERA 4-L'EMPENTA 2
Diumenge 12:15h | CANYELLES B 3-LIVERPOOL 2
Diumenge 18h | VILASSAR DE DALT 1-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA 1
AJORNAT | PLA D'EN BOET-LA FLORIDA*
 
La Florida aconsegueix l'ascens gràcies a la renúncia de la UE Poble Nou 2000. Els de L'Hospitalet de Llobregat demanen ajornar el partit
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 1)
 
Dissabte 16h | TARADELL 1-AVINYÓ 1
Dissabte 16h | SANT VICENÇ TORELLÓ 1-FOLGUEROLES 2
Dissabte 16h | GURB 0-PRADENC 3
Dissabte 16h | TORELLÓ 0-RODA DE TER 1
Dissabte 17h | AT.BALENYÀ 5-SEVA 0
Dissabte 18h | OLÍMPIC LA GARRIGA 0-LLERONA 0
Diumenge 11:45h | OAR VIC 3-TONA B 3 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 12h | SANT FELIU DE CODINES 3-VIC B 3
Diumenge 17h | VOLTREGÀ 1-MOIÀ 0
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 1)
 
Dissabte 17:15h | PD PAJARIL 1-SABADELLENCA 1
Dissabte 18:15h | MARINA 2-JUAN XXIII 2
Dissabte 20h | CASTELLAR B 1-ATLÈTIC SANT JUST 1
Diumenge 12h | LA ROMÀNICA 0-UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 1
Diumenge 12h | EF BASE RIPOLLET 0-LA PLANADA 11
Diumenge 12h | CAN DEU AT. 3-CASTELLBISBAL 1
Diumenge 17h | BADIA DEL VALLÈS 0-LLANO DE SABADELL 2
Diumenge 18h | JUNIOR B 0-MIRASOL 1
Diumenge 18h | BARBERÀ ANDALUCIA 3-MONTCADA B 1
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 18h | PUEBLO NUEVO 2002 2-AT.GIRONELLA B 0
Dissabte 18h | MARGANELL 1-NAVÀS 4
Dissabte 18h | OLVAN 1-MATADEPERA 3
Dissabte 18:30h | SANT PERE NORD 5-FRUITOSENC 2
Diumenge 12h | PIRINAICA 4-VILADECAVALLS 0
Diumenge 16h | SÚRIA 1-CAN TRIAS 1
Diumenge 16:30h | BERGA 4-ARTÉS 1
Diumenge 16:30h | CARDONA 0-SANTPEDOR 0
10/9/15 21:30h | GIMNÀSTIC MANRESA 2-PUIGREIG 3
 
 

 


 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 1)
 
Dissabte 18:30h | PEÑA MÁLAGA 6-CERVELLÓ 4
Dissabte 18:30h | VINYETS MOLÍ-VELL 3-SANT ESTEVE SESROVIRES 1
Dissabte 19h | SANT ANDREU DE LA BARCA 3-PALLEJÀ 2
Dissabte 20h | CASTELLDEFELS B 2-MARTORELL 2
Diumenge 12h | PAPIOL 5-ABRERA 2
Diumenge 12h | CIUDAD COOPERATIVA 8-P.RECREATIVA 0
Diumenge 17h | OLESA 2-CORBERA 2
Diumenge 17h | MOLINS DE REI 2-LA GUÀRDIA 1
Diumenge 18:30h | VILADECANS B 1-SECTOR MONTSERRATINA 4
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 1)
 
Dissabte 16:30h | CANOVELLES 1-PARETS 2
Dissabte 16:30h | MONTMELÓ 1-PALAUTORDERA 2
Dissabte 17h | VILAMAJOR 4-MARTORELLES 1
Dissabte 18h | LLINARS 3-BARBERÀ ANDALUCIA B 0
Dissabte 18h | SANTA EULÀLIA RONÇANA 0-CP SARRIÀ 0
Dissabte 18:30h | UNIFICACIÓ SANTA PERPÈTUA 1-PALAU SOLITÀ 1
Diumenge 12h | LLIÇÀ D'AMUNT 0-LA TORRETA 2
Diumenge 12h | PARC 1-VILANOVA VALLÈS 1
Diumenge 20h | PB SANT CELONI 0-ATLÈTIC VALLÈS 2
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 1)
 
Dissabte 16h | AT.HOSPITALENSE 3-CIUTAT MERIDIANA 0
Dissabte 18h | CAN BUXERES 3-ATLÈTIC PRAT 2
Dissabte 18h | PUBILLA CASAS 2-DINÀMIC BATLLÓ 1
Dissabte 18h | DON BOSCO 4-ALMEDA 5
Dissabte 18:30h | LEVANTE LAS PLANAS 2-CATALÒNIA UB 1
Dissabte 19h | SANTA EULÀLIA-C.AT.IBÈRIA (suspès)
Diumenge 12h | ESPLUGUENC B 3-UDAF INTER SM 0
Diumenge 12h | SANT JUST DESVERN 1-MBD LIONS 3
Diumenge 17h | VINYETS MOLI-VELL B 0-CB TERLENKA 2
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 18:30h | PASTRANA 2-VETERANS CATALUNYA 0
Diumenge 12h | TRINIDAD 3-CHACARITA 0
Diumenge 12h | CÈLTIC 1-VALLDOREIX 2
AJORNAT | CATALANA-MATADEPERA B*
Diumenge 12h | AT.PIFERRER 1-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 1
Diumenge 12:15h | ARRABAL CALAF GRAMENET 2-SANT GENÍS-PENITENTS 5
Diumenge 19:30h | SANTS B 0-RACING SARRIÀ 1
Diumenge 20h | APA POBLE SEC 1-GUINEUETA B 1
11/9/15 12h | BARCELONETA 1-SANT IGNASI 2
 
*El Matadepera B aconsegueix l'ascens gràcies a la renúncia del Tecnofutbol B

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 17h | SANT CUGAT SESGARRIGUES 2-MONTSERRAT IGUALADA 2
Dissabte 17h | OLIVELLA 1-PIERA 1
Dissabte 17h | CASTELLVÍ DE LA MARCA 0-MARTINENCA 5
Dissabte 18h | CUBELLES 1-LES ROQUETES 2
Diumenge 12h | RIUDEBITLLES 0-LA GRANADA 2
Diumenge 12h | CARME 2-LA MÚNIA 2
Diumenge 16h | ANOIA 2-SANT PERE MOLANTA 2
Diumenge 18h | MARTORELL 2-SITGES 0
Diumenge 19:30h | CALAF 3-FÀTIMA 0
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 17h | ALCARRÀS B 1-GARDENY 2
Diumenge 17h | ATH.ALMACELLES 3-GIMENELLS 1
Diumenge 17:15h | TÉRMENS 2-ALGUAIRE 1
Diumenge 17:15h | SUDANELL 3-PARDINYES 2
Diumenge 17:15h | ALFARRÀS 0-ROSSELLÓ 0
Diumenge 17:30h | PALAU D'ANGLESOLA 5-AITONA 0
Diumenge 18h | PUIGVERTENC 0-JUNEDA 2
Diumenge 20h | AEM 7-ALBESA 2
16/9/15 21:30h | SOSES-VILANOVA DE LA BARCA
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 18h | TORÀ 5-BELLCAIRENC 3
Dissabte 20h | CERVERA B 2-VERDÚ-VALL DEL CORB 3
Diumenge 17h | PONTS 0-ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 0
Diumenge 17:15h | VALLFOGONA DE BALAGUER 1-GUISSONA B 3
Diumenge 17:15h | IVARS D'URGELL 2-ALCARRÀS 5
Diumenge 18:30h | RIALP 1-ARBECA 0
Diumenge 18:30h | TREMP 3-AT.CASTELLSERÀ 1
Diumenge 20h | EF TÀRREGA 3-SOLSONA B 0
2/10/15 20:45h | OLIANA-POBLA DE SEGUR
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 16h | BORRASSÀ 3-BEGUR 2
Dissabte 16:30h | MONT-RAS 1-CABANES 0
Dissabte 17h | VILADAMAT 1-FORTIÀ 1
Dissabte 17h | ESPLAIS 1-LLANÇÀ 3
Diumenge 16:45h | ESPLAIS 1-AGULLANA 1
Diumenge 16:30h | GARRIGUELLA 3-MONELLS 5
Diumenge 17:15h | AGULLANA 2-CISTELLA 1
Diumenge 17:15h | MARCA DE L'HAM 2-VILABERTRAN 0
Diumenge 19h | AE ROSES 1-PALAFRUGELL 0
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 17h | CA LA GUIDÓ 3-ATH.SILENC 3
Dissabte 20h | CASSÀ B 0-ATLÈTIC BLANES 2
Diumenge 17h | MALGRAT 2-ANGLÈS 6
Diumenge 17h | VILARTAGUES 2-ARO 2
AJORNAT | P.B.LLORET DE MAR-VIDRERENCA
AJORNAT | ALBONS-UNIÓ GIRONA ACE
AJORNAT | SANT HILARI-FONT VELLA-CALONGE
AJORNAT | SANT ANTONI-TORROELLA
22/10/15 | FARNERS B-UE TOSSA
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 1)
 
Divendres 22h | LES PRESES 0-SANT JAUME DE LLIERCA 2
Dissabte 16h | CAMPDEVÀNOL 2-SANTJOANENC 1
Dissabte 16h | FORNELLS 4-UE CALDES 1
Dissabte 16h | SANT ESTEVE D'EN BAS 1-CELRÀ 3
Dissabte 16:30h | SANTA PAU-QUART (SUSPÈS PER LA PLUJA I L'ESTAT DEL CAMP)
Dissabte 17:45h | GIRONÈS-SÀBAT 6-ARBÚCIES 2
Diumenge 16h | PORQUERES 5-HOSTOLES 4
Diumenge 17h | AMER 5-ATLÈTIC CLUB BANYOLES 1
Diumenge 17:15h | RIPOLL 0-FC SARRIÀ DE TER 5



DESTACAT

Camps @Gol_Cat 07-09-2015 15:00 per Sergi Vargas Carrasco
Comença la batalla (Jornada 2) 30-08-2015 23:00 per Coral Rubio
A poc a poc i bona lletra (Prèvia J2) 28-08-2015 16:00 per Coral Rubio
Jornada 1: "Comença el repte" 24-08-2015 14:00 per Coral Rubio
La guia #futbolcat a Twitter 15-08-2015 13:40 per Sergi Vargas






GolCat © copyright 2015  
Desenvolupat per QuintaLinea