#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[Jornada 1] La Segona Catalana, en marxa
04-09-2015 10:50 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J1
Foto arxiu 
 
 
 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 1)

 

Dissabte 15:30h | BASE ROSES 2-BESCANÓ 1

Dissabte 16:30h | SANT GREGORI 1-BISBALENC AT. 0

Dissabte 17h | BLANES 1-VILAMALLA 3

Diumenge 16h | BESALÚ 1-LLAGOSTERA B 2

Diumenge 16:30h | TORDERA 0-BOSC DE TOSCA 0 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 16:30h | CAMPRODON 1-CASSÀ 1

Diumenge 17h | BREDA 0-GUÍXOLS 2

Diumenge 18h | AE CORNELLÀ TERRI 1-PALAFOLLS 1

Diumenge 18h | CAN GIBERT 1-BANYOLES 3

 

 

Nous equips: Sant Gregori, Blanes, Palafolls, Bosc de Tosca, AE Cornellà Terri (ascendits a #2cat1); Banyoles (descendit de #1cat)

 

Equips repetidors: Can Gibert, Base Roses, Bescano, At.Bisbalenc, Vilamalla, Besalú, Llagostera B, Tordera, Camprodon, Cassà, Breda, Guíxols, 

 

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 1)

 

Dissabte 18h | PREMIÀ MAR 2-MARTINENC B 0

Dissabte 18h | GUINEUETA 3-GRAMENET 3

Dissabte 18h | MATARONESA 1-CANYELLES 2

Dissabte 18h | FP HERMES 0-EUROPA B 0

Diumenge 12h | UNIFICACIÓ LLEFIÀ 1-SAN JUAN AT. MONTCADA 0

Diumenge 12h | MONTCADA 0-BESÒS BARÓN DE VIVER 1

Diumenge 12h | LA LLÀNTIA 0-CIRERA 1

Diumenge 12:15h | SANT POL AT. 0-TECNOFUTBOL 0

Diumenge 12:30h | CARMELO 2-LLOREDA 1

 

Nous equips: Martinenc B, Mataronesa, Europa B, Besòs Barón de Viver, La Llàntia (ascendits a #2cat2); Gramenet, Tecnofutbol i Montcada (descendits de #1cat); FP Hermes (abans Equipo Ja)

 

Equips repetidors: Premià Mar, Guineueta, Canyelles, Unificació Llefià, San Juan At. Montcada, Cirera, Sant Pol Atlètic, Carmelo, Lloreda

 


 

 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 1)

 

Dissabte 17h | MOJA 0-JUNIOR 2

Dissabte 18h | MARIANAO POBLET 3-VALLIRANA 0

Dissabte 18h | FONTSANTA FATJÓ 2-PRAT B 2

Dissabte 18h | UNIFICACIÓN BELLVITGE 0-TORRELLES 1

Dissabte 18:15 | CAN VIDALET 0-SANT CUGAT ESPORT 0

Diumenge 12h | GORNAL 3-ÒDENA 2

Diumenge 17h | SAN MAURO 0-ESPLUGUENC 3

Diumenge 19h | SANT JOAN DESPÍ 3-BEGUES 0

Diumenge 19h | OLÍMPIC CAN FATJÓ 4-ATLÈTIC VILAFRANCA 1

 

 

Nous equips: Vallirana, Òdena, Fontsanta-Fatjó, Torrelles i Atlètic Vilafranca (ascendits a #2cat3); Olímpic Can Fatjó (abans #2cat2)

 

Equips repetidors: Moja, Junior, Marianao Poblet, Prat B, Unificación Bellvitge, Can Vidalet, Sant Cugat Esport, Gornal, San Mauro, Espluguenc, Sant Joan Despí, Begues

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 1)

 

Dissabte 16:30h | CAN PARELLADA 2-AT.GIRONELLA 0

Dissabte 16:30h | SAN LORENZO 2-CASTELLAR 0

Dissabte 17h | LES FRANQUESES 1-SAN CRISTÓBAL 1

Dissabte 17:15h | VIC RIUPRIMER REFO A 3-JUVENTUD 25 1

Dissabte 18:15h | JOANENC 2-CF CALDES 2

Diumenge 11:30h | SABADELL NORD 3-SALLENT 0

Diumenge 12h | RIPOLLET 3-SANT QUIRZE DEL VALLÈS 1

Diumenge 12h | LLIÇÀ DE VALL 1-BELLAVISTA MILÁN 1

Diumenge 12h | CARDEDEU 0-CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 0

 

Nous equips: Can Parellada, Les Franqueses, Vic Riuprimer REFO, Joanenc i Can Rull Rómulo Tronchoni (ascendits a #2cat4); Juventud 25 (descendit de #1cat); Ripollet (abans #2cat2)

 

Equips repetidors: At.Gironella, San Lorenzo, Castellar, San Cristóbal, CF Caldes, Sabadell Nord, Sallent, Sant Quirze del Vallès, Lliçà de Vall, Bellavista Milán, Cardedeu

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 1)

 

Dissabte 16:30h | ATLÈTIC ALPICAT 2-LINYOLA 1

Dissabte 18:15h | MAGRANERS 1-TÀRREGA 1

Diumenge 12h | ALCOLETGE 1-BALÀFIA 2

Diumenge 17h | ORGANYÀ 0-BELLPUIG 0

Diumenge 17h | MOLLERUSSA 3-SOLSONA 2

Diumenge 17:30h | CERVERA 1-EFAC ALMACELLES 2

Diumenge 18h | L'ALBI 1-ARTESA DE SEGRE 0

Diumenge 18:30h | GUISSONA 0-BORGES BLANQUES 1

Diumenge 19h | AGRAMUNT-TORREFARRERA (suspès)

 

Nous equips: Magraners, Bellpuig, Torrefarrera (ascendits a #2cat5); Mollerussa, EFAC Almacelles, Tàrrega (descendits de #1cat)

 

Equips repetidors: Atlètic Alpicat, Linyola, Alcoletge, Balàfia, Organyà, Solsona, Cervera, Artesa de Segre, L'Albi, Guissona, Borges Blanques, Agramunt

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 1)

 

Dissabte 17:15h | REMOLINS-BÍTEM 3-CANONJA 0

Dissabte 18h | LA CAVA 1-CAMARLES 1

Diumenge 17h | TORTOSA 2-ULLDECONA 0

Diumenge 17h | AMPOLLA 0-CAMBRILS 5

Diumenge 17h | LA RIERA 3-AT.RODA DE BARÀ 1

Diumenge 17h | RACING CLUB BONAVISTA 4-L'HOSPITALET DE L'INFANT 0

Diumenge 17h | ALCANAR 1-TORREFORTA 1

Diumenge 17:15h | GODALL 1-JESÚS CATALÒNIA 1

Diumenge 17:30h | GANDESA 0-VALLS 3
 
 

Nous equips: Ulldecona, La Riera, Racing Club Bonavista, L'Hospitalet de l'Infant, Godall (ascendits a #2cat6); Torreforta (descendit de #1cat)

 

Equips repetidors: Remolins-Bítem, Canonja, La Cava, Camarles, Tortosa, Ampolla, Cambrils, At.Roda de Barà, Alcanar, Jesús Catalònia, Gandesa, Valls

 




DESTACAT

Camps @Gol_Cat 07-09-2015 15:00 per Sergi Vargas Carrasco
Comença la batalla (Jornada 2) 30-08-2015 23:00 per Coral Rubio
A poc a poc i bona lletra (Prèvia J2) 28-08-2015 16:00 per Coral Rubio
Jornada 1: "Comença el repte" 24-08-2015 14:00 per Coral Rubio
La guia #futbolcat a Twitter 15-08-2015 13:40 per Sergi Vargas






GolCat © copyright 2015  
Desenvolupat per QuintaLinea