#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 13
24-11-2017 10:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J13

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 13)
 
Dissabte 16h | L'AMETLLA DE MAR 2-SANTA BÀRBARA 2
Dissabte 16:30h | AT.MÓRA LA NOVA 3-PERELLÓ 2
Dissabte 16:30h | ROQUETENC 2-CORBERA D'EBRE 0
Diumenge 15h | VILALBA 0-MASDENVERGE 0
Diumenge 15:30h | SANT JAUME D'ENVEJA 0-ALCANAR 0
Diumenge 15:30h | ARNES 1-PINELL 2
Diumenge 16h | AMPOLLA 0-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 0
Diumenge 16:30h | ALDEANA 2-GODALL 0
Diumenge 17h | JESÚS I MARIA 2-REMOLINS-BÍTEM 2
 
28/11/17 20:30h | L'AMETLLA DE MAR-JESÚS I MARIA (suspès J10)
6/12/17 12h | PERELLÓ-ROQUETENC (J10)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 13)
 
Dissabte 16h | LES BORGES DEL CAMP 3-AT.MONT-ROIG 1
Dissabte 16:30h | LA SELVA DEL CAMP 1-RACING CLUB BONAVISTA 6
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 4-MAS PELLICER 1
Dissabte 17h | CULTURAL BONAVISTA 2-MONTBRIÓ 0
Dissabte 17:30h | SANT PERE I SANT PAU 3-PARE MANYANET 0
Dissabte 18:30h | LA PASTORETA 1-SALOU 1
Dissabte 19:30h | RIUDOMS 4-LA FLORESTA 2
Dissabte 19:30h | ICOMAR 3-PORRERA 2
Diumenge 16h | FALSET ESPORTIU 1-AT.CAMP CLAR 8
 
28/11/17 20:30h | MONTBRIÓ-PORRERA (suspès) J10
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 13)
 
 
Dissabte 16:30h | MONTBLANC 2-TANCAT 3
Dissabte 17h | LLORENÇ 4-ALTAFULLA 1
Dissabte 17h | SEGUR 1-CALAFELL 3
Dissabte 17:45h | L'ARBOÇ 1-CONSTANTÍ 1
Diumenge 12h | BANYERES 2-LA RIBA 1
Diumenge 12h | SANT JAUME DOMENYS 9-PLA DE SANTA MARIA 2
Diumenge 16:30h | ALCOVER 0-EL CATLLAR 2
Diumenge 16:30h | JOVENTUT BISBALENCA 1-SAN SALVADOR 2
Diumenge 17h | AT.VALLS 4-LA RIERA 0
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 13)
 
 
Dissabte 18:15h | CABRILS 3-LA SALUT PERE GOL 1
Dissabte 18:30h | LLOREDA 4-ARENYS DE MAR 2
Dissabte 18:30h | MATARONESA 0-VILASSAR DE MAR B 1
Dissabte 20h | YOUNG TALENT BDN SUD 2-MOLINOS 1
Diumenge 11:45h | ROCAFONDA 0-CALELLA 4
Diumenge 12h | POMAR 3-POBLE SEC 1
Diumenge 12h | SINGUERLIN 4-LA LLÀNTIA 2
Diumenge 12h | SANTVICENTÍ 3-CIRERA 0
Diumenge 12:30h | PLA D'EN BOET 3-PREMIÀ DALT 4
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 13)
 
 
Dissabte 16h | OLÍMPIC LA GARRIGA 1-GURB 0
Dissabte 16h | SANT VICENÇ TORELLÓ 0-TONA B 4
Dissabte 16h | AT.BALENYÀ 2-BORGONYÀ 1
Dissabte 16h | TORELLÓ 2-PRADENC 0
Dissabte 16h | TARADELL 2-SANT FELIU DE CODINES 1
Dissabte 17h | MANLLEU B 1-JOANENC 2
Diumenge 12:15h | LLERONA 3-SANT JULIÀ VILATORTA 1
Diumenge 16h | SEVA 1-VIC B 4
Diumenge 16:30h | RODA DE TER 0-VOLTREGÀ 3
 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 13)
 
Dissabte 16:30h | LLORENÇÀ 1-SAN LORENZO 2
Dissabte 17h | PD PAJARIL 6-PUEBLO NUEVO 2002 3
Dissabte 17h | CERDANYOLA VALLÈS B 2-EF BONAIRE 1
Diumenge 12h | LA ROMÀNICA 0-BADIA DEL VALLÈS 2
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA 1-LLANO DE SABADELL 1
Diumenge 12h | UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 5-SANT CUGAT FC B 1
Diumenge 16:30h | ATHLÈTIC RUBÍ 2-MIRASOL 1
Diumenge 18h | EF PLANADEU 1-JUVENTUD 25 1
Diumenge 18:30h | JUNIOR B 1-CASTELLBISBAL 2
 
02/01/2018 21:15h | PUEBLO NUEVO 2002-LLORENÇÀ (ajornat)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 13)
 
Dissabte 16:30h | MARGANELL 0-FRUITOSENC 1
Dissabte 17:30h | SANT PERE NORD 2-SÚRIA 2
Diumenge 11h | MOIÀ 0-CAN PARELLADA 5
Diumenge 12h | JUAN XXIII 4-MANRESA B 1
Diumenge 12h | PIRINAICA 2-SANTPEDOR 1
Diumenge 16h | PUIGCERDÀ 0-VILADECAVALLS 3
Diumenge 16:30h | CARDONA 4-AVIÀ B 1
Diumenge 16:30h | CALAF 3-NAVÀS 0 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 16:30h | PARE IGNASI PUIG 1-PUIGREIG 1
 
 
5/12/17 21h | PUIGREIG-VILADECAVALLS (J5)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 13)
 
Dissabte 16h | SAN MAURO B 1-TORRELLES 1
Dissabte 17:30h | SANT ANDREU DE LA BARCA B 2-PALLEJÀ 1
Dissabte 18:30h | SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 2-SANT ESTEVE SESROVIRES 0
Diumenge 12h | PEÑA RECREATIVA SANT FELIU 2-ABRERA 2
Diumenge 12h | MARTORELL 6-CERVELLÓ 1
Diumenge 12h | VALLIRANA 1-CASTELLDEFELS B 1
Diumenge 12:15h | CORBERA 5-LEVANTE LAS PLANAS 2
Diumenge 17h | VILADECANS B 0-PEÑA MÁLAGA 3
Diumenge 18h | CAN ROCA 74 1-OLESA MONTSERRAT 1
 
JORNADA 3 | SANT ESTEVE SESROVIRES-VILADECANS B (suspès, 70' 1-3)
PENDENT | TORRELLES-SANT ANDREU DE LA BARCA B (suspès) J8
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 13)
 
Dissabte 16h | SANTA EULÀLIA RONÇANA 0-UNIF.SANTA PERPÈTUA 2
Dissabte 16h | AMETLLA AE 1-LLIÇÀ DE VALL 2
Dissabte 16:30h | CANOVELLES 1-CF CALDES MONTBUI 5
Dissabte 17h | PALAUTORDERA 2-VILAMAJOR 1
Dissabte 17:30h | CP SARRIÀ 1-MONTMELÓ 1
Dissabte 18h | LA TORRETA 5-BIGUES 1
Diumenge 12h | LOURDES 6-LLINARS 0
Diumenge 12h | VILANOVA VALLÈS 2-SANTA MARIA MONTCADA 1 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 12:15h | AT.VALLÈS 0-SANT CELONI 2
 
JORNADA 12 | SANTA EULÀLIA RONÇANA-VILANOVA VALLÈS (suspès 56', 0-1)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 13)
 
Dissabte 17:30h | CB TERLENKA 2-PUBILLA CASAS 1
Dissabte 18h | CAN BUXERES 3-ESPLUGUENC B 1
Dissabte 19h | CANYELLES B 1-C.AT.IBÈRIA 3
Diumenge 11:30h | VETERANS CATALUNYA 1-SANTS B 4
Diumenge 12h | ALMEDA 4-PUJADAS 1
Diumenge 12h | CIUDAD COOPERATIVA 3-LA FLORIDA 3
Diumenge 12:15h | TURÓ PEIRA 2-SECTOR MONTSERRATINA 4
Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 2-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 0
Diumenge 18h | CAN-CLOTA-CAN CERVERA 2-SANTA EULÀLIA B 3
 
AJORNAT 2 | CB TERLENKA-LA FLORIDA (ajornat)
PENDENT J7 | TURÓ PEIRA-PUJADAS (suspès sense començar)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 13)
 
Dissabte 18h | APA POBLE SEC 1-PASTRANA 3
Diumenge 12h | SANT GENIS PENITENTS 4-DINÀMIC BATLLÓ 2
Diumenge 12h | FP JÚPITER 1-VALLDOREIX 3
Diumenge 12h | VALLVIDRERA SENGLARS 4-TRINIDAD 1
Diumenge 12:15h | CÈLTIC 2-RACING VALLBONA 0
Diumenge 12:30h | CARMELO 1-MARTINENC B 1
Diumenge 12:30h | SANTA EULÀLIA 3-MONTAÑESA B 2
Diumenge 18h | MBD LIONS 3-AT.GRAMENET 7
Diumenge 19h | OLYMPIA II 1-SANT IGNASI 3
 
JORNADA 12 | DINÀMIC BATLLÓ-FP JÚPITER (suspès, 89' 1-1)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 13)
 
 
Dissabte 16:30h | OLIVELLA 3-ÒDENA 1
Dissabte 17h | MOJA 1-PIERA 1
Dissabte 17h | MEDIONA 2-SAN MAURO 4
Dissabte 17:30h | RIBES 0-MARTINENCA 2
Dissabte 17:45h | MONTSERRAT IGUALADA 2-ANOIA 3
Diumenge 12h | HORTONENC 0-CUBELLES 2
Diumenge 12:15h | SANT PERE MOLANTA 4-LA MÚNIA 5
Diumenge 12:30h | LA POBLA CLARAMUNT 4-RIUDEBITLLES 5
Diumenge 17h | JOVENTUT RIBETANA 1-SITGES 4
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 13)
 
Dissabte 15h | AT.ALPICAT B 9-LES 0
Dissabte 16h | SOSES 4-MAGRANERS 1
Diumenge 12h | ALCOLETGE 2-ARTESA DE LLEIDA 1
Diumenge 12h | BENAVENT 1-BALÀFIA 4 
Diumenge 15:30h | SUDANELL 1-PUIGVERTENC 1
Diumenge 15:40h | LA GRANJA D'ESCARP 2-AITONA 0
Diumenge 16h | ROSSELLÓ 2-ATH.ALMACELLES 2
Diumenge 16h | VILANOVA DE LA BARCA 1-ALGUAIRE 1
Diumenge 18h | PARDINYES 3-ALCARRÀS B 4
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 13)
 
 
Dissabte 16h | SOLSONA B 0-C.AT.TORREGROSSA 1
Dissabte 18h | GUISSONA B 4-TORÀ 6
Diumenge 12h | BELLCAIRENC 3-OLIANA 0
Diumenge 15:15h | BUTSÈNIT 4-ARBECA 1
Diumenge 15:30h | VERDÚ-VALL DEL CORB 4-BARBENS 1
Diumenge 16h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 0-LA SEU D'URGELL 3
Diumenge 16h | PONTS 1-VILANOVA DE L'AGUDA 0
Diumenge 16h | TORNABOUS 2-AGRAMUNT 5
Diumenge 18h | RIALP 1-POBLA DE SEGUR 4
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 13)
 
 
Dissabte 16h | BORRASSÀ 2-CISTELLA 1
Dissabte 17h | AGULLANA 1-SANT PERE PESCADOR 5
Dissabte 17h | ESPLAIS 0-VILABERTRAN 1
Diumenge 16h | SANT MIQUEL FLUVIÀ 2-EMPURIABRAVA CASTELLÓ 4
Diumenge 16h | BÀSCARA 3-AT.BISBALENC 5
Diumenge 16h | BEGUR 1-BASE ROSES 3
Diumenge 16h | LLANÇÀ 2-MONELLS 1
Diumenge 16:30h | TORROELLA 0-VILAMALLA 1
DESCANSA | VILA-SACRA (Retirada del Cornellà)
 
 
JORNADA 4 | BÀSCARA-BORRASSÀ (ajornat)
06/12/17 16h | BEGUR-BÀSCARA (J5)
06/12/17 16h| BORRASSÀ-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (J9)
10/12/17 16h | SANT PERE PESCADOR-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (J5)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 13)
 
 
Dissabte 16h | LA SALLE GIRONA 1-SPORTING VIDRERENCA 3
Dissabte 16h | ARBÚCIES 0-BLANES 2
Dissabte 16h | FARNERS B 3-CASSÀ B 2
Dissabte 16:30h | CALONGE 1-ANGLÈS 1
Dissabte 17h | MONT-RAS-QUART (suspès)
Dissabte 17:15h | CA LA GUIDÓ 2-LLORET B 2
Dissabte 18h | LA BATLLÒRIA 2-SALT-COMACROS 0
Diumenge 16h | VILARTAGUES 4-MALGRAT 0
Diumenge 16:30h | TORDERA 3-AT.HOSTALRIC 1
 
 
pendent resolució | BLANES-AT.HOSTALRIC (J2) *suspès, el Blanes no s'ha presentat 
 
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 13)
 
Dissabte 16h | SANTJOANENC 6-AMER 3
Dissabte 16h | OSOR-EF GIRONÈS-SÀBAT (suspès per manca de jugador de l'Osor)
Dissabte 16h | CAMPDEVÀNOL 4-SANT GREGORI 1
Dissabte 16h | SANT ESTEVE D'EN BAS 3-UNIÓ GIRONA ACE 1
Dissabte 16:30h | SANTA PAU 0-FORNELLS 0
Diumenge 11h | SANT PRIVAT D'EN BAS 3-CELRÀ 4
Diumenge 12:15h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 5-AT.SANT PONÇ 3
Diumenge 16h | HOSTOLES 5-PONTENC 0
Diumenge 16:30h | RIPOLL 2-BESALÚ 2
 
 
PENDENT | PONTENC-FORNELLS (J5)
06/12/17 16h | HOSTOLES-RIPOLL (J7)
JORNADA 8 | PONTENC-EF GIRONÈS-SÀBAT (J8)
 



DESTACAT

Vict˛ria del Terrassa a dos minuts del final 19-12-2017 18:39 per Marc Mata PÓrraga
L'Europa no acaba bÚ la primera volta de la Lliga 18-12-2017 22:00 per Marc Mata PÓrraga
Jugadors de 3a Divisiˇ a la Copa de Regions UEFA 08-12-2017 16:39 per Marc Mata PÓrraga
RESULTATS JORNADA 16 TERCERA DIVISIË GRUP 5 21-11-2017 20:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea