Foto d'arxiu // Sergi Vargas Carrasco
SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 5)
Dissabte 16h | ARO 1-CASSÀ 1
Dissabte 16h | CAMPDEVÀNOL 3-PALAFRUGELL 3
Diumenge 16h | CORNELLÀ TERRI 3-BLANES 3
Diumenge 16h | BASE ROSES 2-BESCANÓ 3
Diumenge 16h | AE ROSES 0-CAN GIBERT 1
Diumenge 17h | ANGLÉS 0-PALAFOLLS 2
Diumenge 17h | GUÍXOLS 2-ABADESSENC 0
Diumenge 17h | L'ESCALA 0-BANYOLES 0
JORNADA 2 12/10/16 16:30h | ABADESSENC-PALAFRUGELL (suspès per la pluja)
JORNADA 4 3/12/16 16h | CORNELLÀ TERRI-CAMPDEVÀNOL
SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 5)
Dissabte 18h | LLAVANERES 3-CIRERA 1
Diumenge 12h | SANT ADRIÀ 4-CARMELO 0
Diumenge 12h | AT.SANT POL 6-BADIA DEL VALLÈS 1
Diumenge 12h | CE PREMIÀ MAR 2-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA 2
Diumenge 12h | CANYELLES 2-LLOREDA 2
Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 0-MARTINENC B 0
Diumenge 17h | MATARÓ 2-EUROPA B 1
SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 5)
Dissabte 17h | MOJA 3-ATLÈTIC VILAFRANCA 2
Dissabte 18h | FONTSANTA FATJÓ 3-GORNAL 3
Dissabte 18h | CIUDAD COOPERATIVA 1-ATLÈTIC VILAFRANCA 2
Dissabte 18:05h | ATLÈTIC PRAT DELTA 1-MARTORELL 0
Dissabte 18:10h | CAN VIDALET 3-MONTSERRAT IGUALADA 0
Dissabte 18:30h | MARIANAO POBLET 2-SANT JOAN DESPÍ 1
Dissabte 18:30h | JUNIOR 2-ESPLUGUENC 0
Diumenge 17h | OLÍMPIC CAN FATJÓ 0-UNIF.BELLVITGE 0
Diumenge 17h | SAN MAURO 3-DINÀMIC BATLLÓ 1
SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 5)
Dissabte 16:30h | SAN LORENZO 0-SALLENT 2
Dissabte 17h | LES FRANQUESES 2-MOLLETENSE 1
Dissabte 17:15h | SANT QUIRZE DEL VALLÈS 4-TERRASSA 1906 0
Diumenge 12h | CARDEDEU 2-LA TORRETA 0
Diumenge 12:15h | CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 2-CASTELLAR 0
Diumenge 16h | MATADEPERA 2-BELLAVISTA MILAN 0
Diumenge 16:15h | VIC RIUPRIMER REFO 2-AT.GIRONELLA 0
Diumenge 16:30h | BERGA 2-SABADELL NORD 1
Diumenge 17h | RODA DE TER 1-CF CALDES MONTBUI 1
SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 5)
Dissabte 17:30h | ALCARRÀS 5-BELLPUIG 1
Dissabte 19:30h | BALÀFIA 4-ORGANYÀ 3
Diumenge 16h | SOLSONA 5-CF PALAU D'ANGLESOLA 1
Diumenge 16:30h | GUISSONA 0-CERVERA 3 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 16:30h | AGRAMUNT 2-C.AT.CASTELLSERÀ 5
Diumenge 17h | BORGES BLANQUES 3-TORREFARRERA 0
Diumenge 17:30h | MOLLERUSSA 1-LINYOLA 1
Diumenge 17:30h | ARTESA DE SEGRE 3-TÀRREGA 4
Diumenge 17:30h | L'ALBI 3-JUNEDA 0
SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 5)
Dissabte 16h | REDDIS 3-AT.RODA DE BARÀ 2
Dissabte 16:30h | SEGUR 2-LA RIERA 1
Dissabte 18h | UE VALLS 2-ULLDECONA 0
Dissabte 18h | VENDRELL 0-CAMARLES 0
Diumenge 12h | EL CATLLAR 2-BATEA 2
Diumenge 16h | GANDESA 1-TORREDEMBARRA 0
Diumenge 16:30h | SALOU 2-LA CAVA 0
Diumenge 17h | TORTOSA 2-CAMBRILS UNIÓ 0