#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 20
02-02-2018 10:29 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, J20
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 20)

 

Dissabte 16h | BOSC DE TOSCA-ABADESSENC

Dissabte 16h | BESCANÓ-CAN GIBERT

Dissabte 16h | CAMPRODON-GIRONA C

Dissabte 16h | L'ESCALA-UE CALDES MALAVELLA

Dissabte 16:30h | ARO-CASSÀ

Diumenge 16h | MARCA DE L'HAM-SANT JAUME LLIERCA

Diumenge 16h | GUÍXOLS-PALAFRUGELL

Diumenge 16h | AE ROSES-UE TOSSA

Diumenge 16:30h | PORQUERES-PALAFOLLS

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 20)

 

Dissabte 17h | LLAVANERES-UNIF.LLEFIÀ

Dissabte 17h | ARGENTONA-FP HERMES

Dissabte 17:30h | CP SARRIÀ-MASNOU

Diumenge 10h | BESÒS BARÓN DE VIVER-CANYELLES

Diumenge 12h | MONTCADA-SANT ADRIÀ

Diumenge 12h | AT.PIFERRER-AT.SANT POL

Diumenge 16:15h | EUROPA B-SANT ANDREU DE LA BARCA

Diumenge 17h | MATARÓ-PARC

Diumenge 18:30h | DISTRICTE 030-GUINEUETA



 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 20)

 

Dissabte 17h | SANT QUIRZE DEL VALLÈS-OLÍMPIC CAN FATJÓ

Dissabte 18:05h | ATLÈTIC PRAT DELTA-MOLINS DE REI

Dissabte 18:30h | JUNIOR-ATLÈTIC VILAFRANCA

Dissabte 19h | ATLÈTIC SANT JUST-GORNAL

Diumenge 12h | ESPLUGUENC-FONTSANTA-FATJÓ

Diumenge 12h | BEGUES-MARIANAO POBLET

Diumenge 12h | CAN TRIAS-SUBURENSE

Diumenge 17h | VILANOVA GELTRÚ-PRAT B

Diumenge 19h | SANT JOAN DESPÍ-RUBÍ

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 20)

 

Dissabte 15:30h | FOLGUEROLES-CAN RULL RÓMULO TRONCHONI

Dissabte 16h | AVIÀ-VIC RIUPRIMER REFO

Dissabte 16:30h | MOLLETENSE-PARETS

Diumenge 11:30h | SABADELL NORD-UE TONA

Diumenge 11:30h | SABADELLENCA-BERGA

Diumenge 12h | CE PREMIÀ MAR-MATADEPERA

Diumenge 12h | BELLAVISTA MILÁN-AT.GIRONELLA

Diumenge 12h | RIPOLLET-LES FRANQUESES

Diumenge 16:30h | SALLENT-OAR VIC

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 20)

 

Dissabte 16h | ALCARRÀS-L'ALBI

Dissabte 17h | TORREFARRERA-MOLLERUSSA

Diumenge 16h | LINYOLA-SOLSONA

Diumenge 16:15h | TÉRMENS-TREMP

Diumenge 16:30h | TÀRREGA-ARTESA DE SEGRE

Diumenge 16:30h | CF PALAU D'ANGLESOLA-BELLPUIG

Diumenge 16:45h | GUISSONA-VALLFOGONA DE BALAGUER

Diumenge 17h | C.AT.CASTELLSERÀ-CERVERA

Diumenge 17h | JUNEDA-ORGANYÀ

 

10/02/18 15:30h | ORGANYÀ-GUISSONA (J16)

10/02/18 16:30h | TORREFARRERA-BELLPUIG (J18)
 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 20)

 

Dissabte 16h | POBLA MAFUMET B-CANONJA

Dissabte 16:30h | LA CAVA-JESÚS CATALÒNIA

Dissabte 16:30h | ULLDECONA-GANDESA

Dissabte 18h | L'HOSPITALERT D EL'INFANT-MORELL

Dissabte 18h | AMPOSTA-CAMBRILS UNIÓ

Dissabte 18h | VENDRELL-LA SÈNIA

Diumenge 11:30h | CAMARLES-AT.RODA DE BARÀ

Diumenge 12h | TORREFORTA-BATEA

Diumenge 17h | TORREDEMBARRA-REDDIS



DESTACAT

El Cerdanyola guanya al Prat per 1 a 0 16-01-2018 16:00 per Marc Mata PÓrraga
Jugadors de 3a Div. convocats per la selecciˇ Cat 16-01-2018 09:21 per Marc Mata PÓrraga
DAVID TORO PASSAR└ PER QUIRĎFAN 11-01-2018 16:43 per Marc Mata PÓrraga
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2018  
Desenvolupat per QuintaLinea