#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 17
12-01-2018 09:54 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J17
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 17)
 
Dissabte 16h | L'AMETLLA DE MAR 1-CORBERA D'EBRE 0
Dissabte 16:30h | AT.MÓRA LA NOVA-GODALL (suspès)
Dissabte 16:30h | ROQUETENC 0-AMPOLLA 3
Diumenge 15h | VILALBA-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE
Diumenge 15:30h | ARNES-REMOLINS-BÍTEM
Diumenge 15:45h | SANT JAUME D'ENVEJA-PINELL
Diumenge 16h | SANTA BÀRBARA-PERELLÓ
Diumenge 16h | ALCANAR-MASDENVERGE
Diumenge 16:30h | ALDEANA-JESÚS I MARIA
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 17)
 
 
Dissabte 16h | AT.MONTROIG 3-LA FLORESTA 2
Dissabte 16h | LES BORGES DEL CAMP 1-MONTBRIÓ 1
Dissabte 16h | LA SELVA DEL CAMP 1-AT.CAMP CLAR 4
Dissabte 16h | SANT PERE I SANT PAU 5-ICOMAR 0
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 3-PORRERA 2
Dissabte 18h | RIUDOMS 5-PARE MANYANET 0
Dissabte 18h | CULTURAL BONAVISTA 3-FALSET ESPORTIU 2
Dissabte 18:15h | LA PASTORETA 5-MAS PELLICER 3
Diumenge 16h | SALOU-RACING CLUB BONAVISTA
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 17)
 
 
Dissabte 17h | LLORENÇ 3-CALAFELL 1
Dissabte 17h | SEGUR 4-PLA DE SANTA MARIA 1
Dissabte 17:30h | ALTAFULLA 2-CONSTANTÍ 2
Dissabte 18h | L'ARBOÇ 6-TANCAT 1
Diumenge 11:45h | SAN SALVADOR-LA RIERA
Diumenge 12h | BANYERES-MONTBLANC
Diumenge 16:30h | ALCOVER-SANT JAUME DOMENYS
Diumenge 16:30h | JOVENTUT BISBALENCA-LA RIBA
Diumenge 17h | AT.VALLS-EL CATLLAR
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 17)
 
Dissabte 16:30h | MATARONESA 2-LA LLÀNTIA 2
Dissabte 18h | YOUNG TALENT BDN SUD 2-CABRILS 1
Dissabte 18:30h | LLOREDA 2-MOLINOS 0
Diumenge 11:45h | ROCAFONDA-POBLE SEC
Diumenge 12h | ARENYS DE MAR-VILASSAR DE MAR B
Diumenge 12h | CALELLA-PREMIÀ DALT
Diumenge 12h | POMAR-CIRERA
Diumenge 12h | SINGUERLIN-SANTVICENTÍ
Diumenge 12:30h | PLA D'EN BOET-LA SALUT PERE GOL
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 17)
 
 
Dissabte 15:30h | VIC B 1-TONA B 2
Dissabte 16h | OLÍMPIC LA GARRIGA 5-PRADENC 1
Dissabte 16h | SANT VICENÇ TORELLÓ 0-SANT JULIÀ VILATORTA 3
Dissabte 16h | AT.BALENYÀ 1-LLERONA 5
Dissabte 16h | TORELLÓ 6-SANT FELIU DE CODINES 1
Dissabte 16:30h | VOLTREGÀ 4-GURB 4
Dissabte 17h | MANLLEU B 4-TARADELL 2
Diumenge 16h | SEVA-JOANENC
Diumenge 16:30h | RODA DE TER-BORGONYÀ
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 17)
 
Dissabte 16h | PUEBLO NUEVO 2002 3-CASTELLBISBAL 2
Dissabte 16:30h | LLORENÇÀ 2-JUVENTUD 25 2
Dissabte 17h | PD PAJARIL 2-EF BONAIRE 3
Dissabte 17:30h | CERDANYOLA VALLÈS B 0-SANT CUGAT FC B 2
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA-UD TIBIDABO TORRE-ROMEU
Diumenge 12:15h | SAN LORENZO-BADIA DEL VALLÈS
Diumenge 18:15h | EF PLANADEU-ATHLÈTIC RUBÍ
Diumenge 18:30h | LA ROMÀNICA-LLANO DE SABADELL
Diumenge 18:30h | JUNIOR B-MIRASOL
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 17)
 
 
Dissabte 17:30h | SANT PERE NORD  3-MANRESA B 3
Dissabte 19:30h | MARGANELL 0-PUIGREIG 2
Diumenge 12h | VILADECALLS-CAN PARELLADA
Diumenge 12h | MOIÀ-NAVÀS
Diumenge 12:30h | JUAN XXII-SANTPEDOR
Diumenge 16h | SÚRIA-FRUITOSENC
Diumenge 16h | PUIGCERDÀ-AVIÀ B (suspès)
Diumenge 16:30h | CARDONA-PARE IGNASI PUIG
Diumenge 18h | CALAF-PIRINAICA
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 17)
 
Dissabte 16h | SAN MAURO B 2-OLESA MONTSERRAT 3
Dissabte 17:30h | TORRELLES 5-ABRERA 1
Dissabte 17:30h | SANT ANDEU DE LA BARCA B 1-VALLIRANA 2
Dissabte 18h | PEÑA MÁLAGA 7-CERVELLÓ 2
Diumenge 12h | P.R.SANT FELIU-PALLEJÀ
Diumenge 12h | MARTORELL-SANT ESTEVE SESROVIRES
Diumenge 16:30h | VILADECANS B-LEVANTE LAS PLANAS
Diumenge 17h | CORBERA-CASTELLDEFELS B
Diumenge 18h | CAN ROCA 74-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 17)
 
Dissabte 16h | AMETLLA AE 1-AT.VALLÈS 2
Dissabte 17h | PALAUTORDERA 0-LLIÇÀ DE VALL 1
Dissabte 17h | LA TORRETA 4-SANT CELONI 3
Dissabte 17:30h | VILAMAJOR 2-LLINARS 0
Dissabte 17:30h | SANTA EULÀLIA RONÇANA 0-CANOVELLES 2
Dissabte 17:30h | CP SARRIÀ B 4-VILANOVA VALLÈS 0
Dissabte 18:15h | UNIF.SANTA PERPÈTUA 4-BIGUES 1
Diumenge 12h | CF CALDES MONTBUI-SANTA MARIA MONTCADA
Diumenge 12:45h | LOURDES-MONTMELÓ
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 17)
 
 
Dissabte 17:30h | PUBILLA CASAS 0-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 0
Dissabte 17:30h | CB TERLENKA 5-PUJADAS 1
Dissabte 18h | CAN BUXERES 3-SECTOR MONTSERRATINA 2
Dissabte 19h | CANYELLES B 0-TURÓ PEIRA 2
Diumenge 12h | SANTS B-SANTA EULÀLIA B
Diumenge 12h | ALMEDA-CIUDAD COOPERATIVA
Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI-C.AT.IBÈRIA
Diumenge 18h | CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA-LA FLORIDA
DESCANSA | VETERANS DE CATALUNYA (retirada del CFA Espluguenc B)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 17)
 
Dissabte 18h | FP JÚPITER 3-MONTAÑESA B 2
Dissabte 18h | APA POBLE SEC 3-VALLVIDRERA SENGLARS 1
Dissabte 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ 0-AT.GRAMENET 3
Diumenge 12h | VALLDOREIX-SANT IGNASI
Diumenge 12h | CARMELO-TRINIDAD
Diumenge 12:15h | SANT GENÍS PENITENTS-MARTINENC B
Diumenge 12:15h | SANTA EULÀLIA-CÈLTIC
Diumenge 18h | MBD LIONS-RACING VALLBONA
Diumenge 19h | OLYMPIA II-PASTRANA
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 17)
 
 
Dissabte 16:30h | OLIVELLA 0-ANOIA 1
Dissabte 17h | MOJA 3-SAN MAURO 3
Dissabte 17:15h | SITGES 2-RIUDEBITLLES 0
Dissabte 17:30h | CUBELES 11-PIERA 2
Dissabte 17:30h | RIBES 4-MEDIONA 1
Diumenge 12h | HORTONENC-ÒDENA
Diumenge 12:15h | SANT PERE MOLANTA-MONTSERRAT IGUALADA
Diumenge 16:30h | LA POBLA CLARAMUNT-LA MÚNIA
Diumenge 17h | JOVENTUT RIBETANA-MARTINENCA
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 17)
 
Dissabte 15:45h | MAGRANERS 0-ALGUAIRE 7
Dissabte 16h | SOSES 1-AITONA 1
Diumenge 12h | ALCOLETGE-PUIGVERTENC
Diumenge 12h | LA GRANJA D'ESCARP-LES
Diumenge 12h | PARDINYES-AT.ALPICAT B
Diumenge 16h | ARTESA LLEIDA-ATH.ALMACELLES
Diumenge 16h | ROSSELLÓ-ALCARRÀS B
Diumenge 16h | VILANOVA DE LA BARCA-BALÀFIA
Diumenge 16h | SUDANELL-BENAVENT
 
PENDENT J15 | LA GRANJA D'ESCARP-ALCARRÀS B (suspès)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 17)
 
 
Dissabte 16h | SOLSONA B 2-GUISSONA B 0
Diumenge 12h | BELLCAIRENC-LA SEU D'URGELL
Diumenge 15:30h | VERDÚ-VALL DEL CORB-VILANOVA DE L'AGUDA
Diumenge 15:45h | BUTSÈNIT-C.AT.TORREGROSSA
Diumenge 16h | BARBENS-ARBECA
Diumenge 16h | OLIANA-POBLA DE SEGUR
Diumenge 16h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA-TORÀ
Diumenge 16h | PONTS-TORNABOUS
Diumenge 17:30h | RIALP-AGRAMUNT
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 17)
 
 
Dissabte 16h | BORRASSÀ 1-AGULLANA 3
Dissabte 17h | VILA-SACRA 1-ESPLAIS 4
Diumenge 16h | EMPURIABRAVA-CASTELLÓ-LLANÇÀ
Diumenge 16h | VILAMALLA-AT.BISBALENC
Diumenge 16h | SANT MIQUEL FLUVIÀ-CISTELLA
Diumenge 16h | BÀSCARA-SANT PERE PESCADOR
Diumenge 16h | BEGUR-VILABERTRAN
Diumenge 16:30h | TORROELLA-BASE ROSES
DESCANSA | MONELLS (Retirada del Cornellà)
 
11/01/18 21h | AGULLANA-VILA-SACRA (J16)
12/01/18 21h | CISTELLA-BEGUR (J14)
17/01/18 20:45h | CISTELLA-MONELLS (J16)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 17)
 
 
Dissabte 16h | SPORTING VIDRERENCA 2-ANGLÈS 3
Dissabte 16h | LA SALLE GIRONA 2-AT.HOSTALRIC 1
Dissabte 16h | ARBÚCIES 3-SALT-COMACROS 3
Dissabte 16:30h | CALONGE 2-MALGRAT 0
Dissabte 16:30h | LA BATLLÒRIA 3-VILARTAGUES 1
Dissabte 17h | BLANES 1-QUART 1
Dissabte 17:15h | CA LA GUIDÓ 3-FARNERS B 2
Diumenge 16:30h | MONT-RAS-LLORET B
Diumenge 16:30h | TORDERA-CASSÀ B
 
17/11/18 21h | LLORET B-CALONGE (J16)
17/11/18 20:45h J15 | LA BATLLÒRIA-MALGRAT (suspès 86'. 1-0)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 17)
 
Dissabte 16h | BESALÚ 2-FORNELLS 0
Dissabte 16h | OSOR 1-SANT ESTEVE D'EN BAS 0
Dissabte 16:30h | CELRÀ 0-AMER 4
Dissabte 16:30h | SANTA PAU 3-SANT GREGORI 1
Dissabte 17h | SANTJOANENC 2-EF GIRONÈS-SÀBAT 2
Dissabte 18h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 4-UNIÓ GIRONA ACE 3
Diumenge 11h | SANT PRIVAT D'EN BAS-PONTENC
Diumenge 16h | HOSTOLES-CAMPDEVÀNOL
Diumenge 16:30h | RIPOLL-AT.SANT PONÇ
 
PENDENT J13 | UE OSOR-EF GIRONÈS-SÀBAT (continuació al 10', 0-0)
17/11/18 20:45h J16 | PONTENC-SANTJOANENC 



DESTACAT

Jugadors de 3a Div. convocats per la selecciˇ Cat 16-01-2018 09:21 per Marc Mata PÓrraga
DAVID TORO PASSAR└ PER QUIRĎFAN 11-01-2018 16:43 per Marc Mata PÓrraga
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r






GolCat © copyright 2018  
Desenvolupat per QuintaLinea