#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 17
12-01-2018 09:33 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J17
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 17)

 

 

Dissabte 16h | CE ARO 1-AE ROSES 1

Dissabte 16h | BESCANÓ 2-PALAFRUGELL 1

Dissabte 16h | BOSC DE TOSCA 2-PALAFOLLS 0

Dissabte 16h | ABADESSENC 0-CAN GIBERT 1

Dissabte 16h | SANT JAUME DE LLIERCA 4-UE CALDES MALAVELLA 0

Diumenge 15:30h | MARCA DE L'HAM-GIRONA C

Diumenge 16h | GUÍXOLS-L'ESCALA

Diumenge 16h | CAMPRODON-UE TOSSA

Diumenge 16:30h | PORQUERES-CASSÀ

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 17)

 

Dissabte 17h | ARGENTONA 1-CP SARRIÀ 1

Dissabte 17h | LLAVANERES 1-GUINEUETA 2

Diumenge 10h | BESÒS BARÓN DE VIVER-AT.PIFERRER

Diumenge 12h | MONTCADA-PARC

Diumenge 12h | SANT ADRIÀ-SANT ANDREU DE LA  BARCA

Diumenge 12h | UNIF.LLEFIÀ-AT.SANT POL

Diumenge 16:15h | EUROPA B-CANYELLES

Diumenge 17h | MATARÓ-FP HERMES

Diumenge 18:45h | DISTRICTE 030-MASNOU

 

PENDENT J14 | BESÒS BARÓN DE VIVER-AT.SANT POL (suspès)

PENDENT J15 | SANT ADRIÀ-GUINEUETA (suspès, 0-1 61' per retirada del Sant Adrià)

PENDENT J16 | FP HERMES-EUROPA B (ajornat per la mort del pare de l'entrenador del FP Hermes Jonathan Sánchez)

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 17)

 

Dissabte 17:15h | SANT QUIRZE DEL VALLÈS 4-PRAT B 1

Dissabte 18h | ATLÈTIC VILAFRANCA 1-SUBURENSE 1

Dissabte 18:05h | ATLÈTIC PRAT DELTA 4-GORNAL

Dissabte 18:15h | FONTSANTA-FATJÓ 0-RUBÍ 3

Dissabte 18:30| JUNIOR 2-MOLINS DE REI 2

Diumenge 12h | BEGUES-CAN TRIAS

Diumenge 12h | ESPLUGUENC-OLÍMPIC CAN FATJÓ

Diumenge 12:15h | SANT JOAN DESPÍ-MARIANAO POBLET

Diumenge 17h | VILANOVA GELTRÚ-ATLÈTIC SANT JUST

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 17)

 

Dissabte 15:30h | VIC RIUPRIMER REFO 3-LES FRANQUESES 3

Dissabte 16h | FOLGUEROLES 2-RIPOLLET 1

Dissabte 16h | AVIÀ 1-PARETS 2

Dissabte 16:30h | MOLLETENSE 1-OAR VIC 0

Diumenge 11:30h | SABADELLENCA-CAN RULL RÓMULO TRONCHONI

Diumenge 11:30h | SABADELL NORD-MATADEPERA

Diumenge 11:45h | UE TONA-CE BERGA

Diumenge 12h | CE PREMIÀ MAR-AT.GIRONELLA

Diumenge 12:30h | BELLAVISTA MILAN-SALLENT

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 17)

 

Dissabte 16h | ALCARRÀS 2-BELLPUIG 1

Diumenge 16h | LINYOLA-ARTESA DE SEGRE

Diumenge 16h | TÉRMENS-ARTESA DE SEGRE

Diumenge 16h | TREMP-L'ALBI

Diumenge 16h | SOLSONA-ORGANYÀ

Diumenge 16:30h | CF PALAU D'ANGLESOLA-JUNEDA

Diumenge 16:30h | TÀRREGA-C.AT.CASTELLSERÀ

Diumenge 16:30h | TORREFARRERA-VALLFOGONA DE BALAGUER

Diumenge 16:45h | GUISSONA-CERVERA

 

PENDENT J16 | ORGANYÀ-GUISSONA

 
 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 17)

 

Dissabte 16h | CAMBRILS UNIÓ 5-LA SÈNIA 1

Dissabte 17h | MORELL 1-REDDIS 0

Dissabte 18h | L'HOSPITALET DE L'INFANT 2-BATEA 0

Diumenge 12h | TORREFORTA-GANDESA

Diumenge 15:30h | LA CAVA-VENDRELL

Diumenge 16h | ULLDECONA-POBLA MAFUMET B

Diumenge 16:15h | CAMARLES-CANONJA

Diumenge 17h | TORREDEMBARRA-JESÚS CATALÒNIA

Diumenge 17h | AMPOSTA-AT.RODA DE BARÀ



DESTACAT

Jugadors de 3a Div. convocats per la selecciˇ Cat 16-01-2018 09:21 per Marc Mata PÓrraga
DAVID TORO PASSAR└ PER QUIRĎFAN 11-01-2018 16:43 per Marc Mata PÓrraga
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r






GolCat © copyright 2018  
Desenvolupat per QuintaLinea