#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 16
05-01-2018 10:15 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J16
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 16)
 
Diumenge 11:30h | JESÚS I MARIA-SANTA BÀRBARA
Diumenge 12h | MASDENVERGE-SANT JAUME D'ENVEJA
Diumenge 15:15h | PERELLÓ-ALCANAR
Diumenge 15:30h | GODALL-VILALBA
Diumenge 15:30h | PINELL-L'AMETLLA DE MAR
Diumenge 16h | REMOLINS-BÍTEM-ROQUETENC
Diumenge 16h | AMPOLLA-ALDEANA
Diumenge 16:30h | CORBERA D'EBRE-AT.MÓRA LA NOVA
Diumenge 17h | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE-ARNES
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 16)
 
 
Dissabte 19h | ICOMAR 3-AT.MONTROIG 3
Dissabte 20h | MONTBRIÓ 0-RIUDOMS 3
Diumenge 12h | PORRERA-CULTURAL BONAVISTA
Diumenge 12h | FALSET ESPORTIU-SANT PERE I SANT PAU
Diumenge 16h | LA FLORESTA-SALOU
Diumenge 16:30h | MAS PELLICER-LES BORGES DEL CAMP
Diumenge 17h | RACING CLUB BONAVISTA-LA PASTORETA
Diumenge 17h | PARE MANYANET-LA SELVA DEL CAMP
Diumenge 17h | AT.CAMP CLAR-ESPAÑA CANONJA
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 16)
 
 
Diumenge 12h | SANT JAUME DOMENYS-SAN SALVADOR
Diumenge 12h | LA RIBA-AT.VALLS
Diumenge 12h | EL CATLLAR-L'ARBOÇ
Diumenge 12:30h | LA RIERA-ALTAFULLA
Diumenge 16:30h | PLA DE SANTA MARIA-BANYERES
Diumenge 16:30h | MONTBLANC-ALCOVER
Diumenge 17h | CONSTANTÍ-LLORENÇ
Diumenge 17h | TANCAT-UE SEGUR
Diumenge 17h | CALAFELL-JOVENTUT BISBALENCA
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 16)
 
 
Diumenge 12h | SANTVICENTÍ-ARENYS DE MAR
Diumenge 12h | VILASSAR DE MAR B-CALELLA
Diumenge 12h | PREMIÀ DALT-ROCAFONDA
Diumenge 12h | MOLINOS-MATARONESA
Diumenge 12h | CIRERA-YOUNG TALENT BDN SUD
Diumenge 12:15h | LA LLÀNTIA-PLA D'EN BOET
Diumenge 12:15h | LA SALUT PERE GOL-POMAR
Diumenge 12:15h | CABRILS-SINGUERLIN
Diumenge 18h | POBLE SEC-LLOREDA
 
11/1/18 21h | LA SALUT PERE GOL-SINGUERLIN (suspès J14)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 16)
 
 
Dissabte 11:30h | TONA B 2-SEVA 0
Diumenge 12h | SANT FELIU DE CODINES-VOLTREGÀ
Diumenge 12h | GURB-VIC B
Diumenge 12h | SANT JULIÀ DE VILATORTA-MANLLEU B
Diumenge 12h | TARADELL-AT.BALENYÀ
Diumenge 12:15h | LLERONA-TORELLÓ
Diumenge 12:30h | JOANENC-RODA DE TER
Diumenge 15:30h | BORGONYÀ-OLÍMPIC LA GARRIGA
Diumenge 16h | PRADENC-SANT VICENÇ TORELLÓ
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 16)
 
Diumenge 11:30h | LLANO DE SABADELL-JUNIOR B
Diumenge 12h | UD TIBIDABO TORRE-ROMEU-SAN LORENZO
Diumenge 12h | BADIA DEL VALLÈS-PUEBLO NUEVO 2002
Diumenge 12h | MIRASOL-CERDANYOLA VALLÈS B
Diumenge 12:05h | JUVENTUD 25-LA ROMÀNICA
Diumenge 16:30h | SANT CUGAT FC B-EF PLANADEU
Diumenge 18h | CASTELLBISBAL-PD PAJARIL
Diumenge 18h | ATHLÈTIC RUBÍ-EF BARBERÀ ANDALUCIA
Diumenge 19:15h | EF BONAIRE-LLORENÇÀ
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 16)
 
 
Diumenge 12h | PIRINAICA-VILADECAVALLS
Diumenge 12h | SANTPEDOR-CARDONA
Diumenge 16h | MANRESA B-PUIGCERDÀ
Diumenge 16h | AVIÀ B-MOIÀ
Diumenge 16h | NAVÀS-MARGANELL
Diumenge 16:30h | PUIGREIG-JUAN XXIII
Diumenge 16:30h | PARE IGNASI PUIG-CALAF
Diumenge 17h | FRUITOSENC-SANT PERE NORD
10/01/18 20:30h | CAN PARELLADA-SÚRIA
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 16)
 
Dissabte 19:30h | SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 2-SANT ANDREU DE LA BARCA B 4
Diumenge 12h | VALLIRANA-TORRELLES
Diumenge 12h | ABRERA-PEÑA MÁLAGA
Diumenge 16h | CASTELLDEFELS B-CAN ROCA 74
Diumenge 16:30h | PALLEJÀ-MARTORELL
Diumenge 17h | CERVELLÓ-VILADECANS B
Diumenge 17h | LEVANTE LAS PLANAS-SAN MAURO B
Diumenge 17h | OLESA MONTSERRAT-P.R.SANT FELIU
Diumenge 17h | SANT ESTEVE SESROVIRES-CORBERA
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 16)
 
Dissabte 20h | SANTA MARIA MONTCADA 2-AE AMETLLA 1
Diumenge 12h | VILANOVA VALLÈS-VILAMAJOR
Diumenge 12h | LLINARS-UNIF.SANTA PERPÈTUA
Diumenge 12:15h | LLIÇÀ DE VALL-LOURDES
Diumenge 12:15h | C.AT.VALLÈS-CP SARRIÀ B
Diumenge 12:30h | BIGUES-SANTA EULÀLIA RONÇANA
Diumenge 16:30h | CANOVELLES-PALAUTORDERA
Diumenge 16:30h | MONTMELÓ-LA TORRETA
Diumenge 17h | SANT CELONI-UE CALDES
 
9/01/18 21:45h | SANTA EULÀLIA RONÇANA-VILANOVA VALLÈS (suspès 56', 0-1/J12)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 16)
 
 
AVANÇAT | LA FLORIDA 2-CAN BUXERES 2
Diumenge 12h | PUJADAS-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI
Diumenge 12h | SECTOR MONTSERRATINA-ALMEDA
Diumenge 12h | CIUDAD COOPERATIVA-CANYELLES B
Diumenge 12:15h | TURÓ PEIRA-PUBILLA CASAS
Diumenge 12:30h | SANTA EULÀLIA B-VETERANS CATALUNYA
Diumenge 17h | C.AT.IBÈRIA-CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA
Diumenge 18h | L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE-SANTS B
DESCANSA | CB TERLENKA (retirada del CFA Espluguenc B)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 16)
 
Diumenge 12h | VALLVIDRERA SENGLARS-VALLDOREIX
Diumenge 12h | AT.GRAMENET-SANT GENÍS PENITENTS
Diumenge 12:15h | RACING VALLBONA-CARMELO
Diumenge 12:15h | TRINIDAD-SANTA EULÀLIA
Diumenge 12:15h | CÈLTIC-APA POBLE SEC (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 12:30h | MARTINENC B-FP JÚPITER
Diumenge 17:45h | SANT IGNASI-DINÀMIC BATLLÓ
Diumenge 18h | MONTAÑESA B-OLYMPIA II
Diumenge 19h | PASTRANA-MDB LIONS
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 16)
 
 
Diumenge 12h | RIUDEBITLLES-CUBELLES
Diumenge 12h | PIERA-HORTONENC
Diumenge 12h | ÒDENA-JOVENTUT RIBETANA AE
Diumenge 12h | MARTINENCA-LA POBLA CLARAMUNT
Diumenge 12:15h | LA MÚNIA-MOJA
Diumenge 12:15h | MEDIONA-SANT PERE MOLANTA
Diumenge 12:30h | MONTSERRAT IGUALADA-SITGES
Diumenge 16h | ANOIA-RIBES
Diumenge 17h | SAN MAURO-OLIVELLA
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 16)
 
Dissabte 17h | AT.ALPICAT B 3-ARTESA LLEIDA 2
Diumenge 12h | ALGUAIRE-SOSES
Diumenge 12h | ALCARRÀS B-VILANOVA DE LA BARCA
Diumenge 12h | BENAVENT-PARDINYES
Diumenge 15:15h | LES-SUDANELL
Diumenge 16h | ATH.ALMACELLES-MAGRANERS
Diumenge 16h | AITONA-ALCOLETGE
Diumenge 16h | PUIGVERTENC-ROSSELLÓ
Diumenge 16h | BALÀFIA-LA GRANJA D'ESCARP
 
PENDENT J15 | LA GRANJA D'ESCARP-ALCARRÀS B (suspès)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 16)
 
 
Dissabte 18h | GUISSONA B 4-BARBENS 1
Diumenge 12h | C.AT.TORREGROSSA-RIALP
Diumenge 15:30h | ARBECA-OLIANA
Diumenge 15:30h | TORÀ-PONTS
Diumenge 15:35h | UE VILANOVA DE L'AGUDA-BUTSÈNIT 
Diumenge 16h | LA SEU D'URGELL-VERDÚ-VALL DEL CORB
Diumenge 16h | AGRAMUNT-ANGULÀRIA D'ANGLESOLA
Diumenge 16h | TORNABOUS-SOLSONA B
Diumenge 16:30h | POBLA DE SEGUR-BELLCAIRENC
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 16)
 
 
Dissabte 16h | CISTELLA-MONELLS (ajornat)
Diumenge 16h | LLANÇÀ-VILAMALLA
Diumenge 16h | AT.BISBALENC-TORROELLA
Diumenge 16h | BASES ROSES-SANT MIQUEL FLUVIÀ
Diumenge 16h | SANT PERE PESCADOR-BEGUR
Diumenge 16h | VILABERTRAN-BORRASSÀ
Diumenge 17h | ESPLAIS-EMPURIABRAVA CASTELLÓ
Diumenge 17h | AGULLANA-VILA-SACRA
DESCANSA | BÀSCARA (Retirada del Cornellà)
 
10/01/18 21h | BASE ROSES-BÀSCARA (J14)
12/01/18 21h |  CISTELLA-BEGUR (J14)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 16)
 
 
AVANÇAT | QUART 3-SPORTING VIDRERENCA 0
Diumenge 12h | C.AT.HOSTALRIC-ARBÚCIES
Diumenge 12h | SALT-COMACROS-MONT-RAS
Diumenge 12h | MALGRAT-TORDERA
Diumenge 14:15h | CASSÀ B-LA BATLLÒRIA
Diumenge 16h | ANGLÈS-UE LA SALLE GIRONA
Diumenge 16h | VILARTAGUES-CA LA GUIDÓ
Diumenge 17h | FARNERS B-BLANES
17/11/18 21h | LLORET B-CALONGE
 
PENDENT J15 | LA BATLLÒRIA-MALGRAT (suspès 86'. 1-0)
pendent resolució | BLANES-AT.HOSTALRIC (J2) *suspès, el Blanes no s'ha presentat 
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 16)
 
AVANÇAT | FORNELLS 8-RIPOLL 0
Dissabte 16h | SANT ESTEVE D'EN BAS 3-CELRÀ 2
Diumenge 12:30h | UNIÓ GIRONA ACE-HOSTOLES
Diumenge 15:30h | GIRONÈS-SÀBAT-SANTA PAU
Diumenge 16h | AMER-BESALÚ
Diumenge 16h | PONTENC-SANTJOANENC (ajornat per la mort del jugador del CP Santjoanenc Kevin Páez)
Diumenge 16h | CAMPDEVÀNOL-UE OSOR
Diumenge 16:30h | AT.SANT PONÇ-SANT PRIVAT D'EN BAS
Diumenge 17h | SANT GREGORI-ATLÈTIC CLUB BANYOLES
 
PENDENT J13 | UE OSOR-EF GIRONÈS-SÀBAT (continuació al 10', 0-0)
 

 




DESTACAT

Jugadors de 3a Div. convocats per la selecciˇ Cat 16-01-2018 09:21 per Marc Mata PÓrraga
DAVID TORO PASSAR└ PER QUIRĎFAN 11-01-2018 16:43 per Marc Mata PÓrraga
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r






GolCat © copyright 2018  
Desenvolupat per QuintaLinea