#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

Pretemporada de Catalana 2017-18
10-08-2017 00:01 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Pretemporada, Amistosos
Imagen no disponible

Foto de la pretemporada al camp del Balaguer // Golcat.com

 

 

DATA PARTIT MARCADOR
10/8 18h FC Vilalba-Gandesa 0-0
10/8 19h Ripollet-Martinenc 0-5
10/8 20h L'Escala-Palamós 0-1
10/8 20h Les Borges del Camp-Vilaseca 1-2
10/8 20h Sant Jaume d'Enveja-Camarles B 4-2
10/8 20h Gimnàstic Manresa-UE Avià 1-0
10/8 20:30h Cassà-Farners suspès
10/8 20:30h At.Roda de Barà-Sant Jaume Domenys 3-0
10/8 20:30h Igualada-Manlleu 0-0
10/8 20:45h Vendrell-El Catllar 6-1
10/8 20:45h Constantí-Salou 3-1
10/8 21h Solsona-Berga 1-1
10/8 21:30h Soses-Benabarre 2-0
11/8 20h Gironès-Sàbat Juvenil-CF Tordera 0-3
11/8 20h Jesús i Maria-Jesús Catalònia B 6-0
11/8 20h Granollers-Sant Cugat Esport 0-0
11/8 20h La Selva del Camp-CF L'Albi 0-0
11/8 20:30h Alcover-Cervera 3-6
11/8 20:30h Torreforta-España Canonja 4-4
11/8 21h Linyola-Balaguer 1-2
11/8 21h At.Hostalric-Palautordera 2-2
11/8 21:30h Artesa Lleida-Balàfia 0-2
11/8 21:30h Bellcairenc-Angulària d'Anglesola 4-1
11/8 21:30h C.At.Castellserà-Ponts 3-0
11/8 21:30h CF Palau d'Anglesola-AE Golmés 3-0
11/8 21:30h Puigvertenc-Sudanell 4-2
12/8 17h Falset-Perelló 3-2
12/8 18h San Mauro-Can Clota-La Plana-Can Cervera 7-1
12/8 18h Sant Llorenç Muga-Llers 0-7
12/8 18h CCR Alt Berguedà-Puigcerdà 0-5
12/8 18h Butsènit-Vallfogona de Balaguer 0-2
12/8 18h Can Gibert B-Bàscara 3-1
12/8 18h OAR Vic-Sant Julià Vilatorta 1-0
12/8 18h Calella-Llagostera 2-1
12/8 18h Vilaseca-Alcanar 4-0
12/8 18h Pinell-Arnes 1-2
12/8 18h Olímpic Móra d'Ebre-Gandesa 1-3
12/8 18h Vic B-Navàs 2-2
12/8 18h Martinenca-Atlètic Vilanova  2-0
12/8 18:30h Moià-Avià B 2-3
12/8 18:30h L'Arboç-Olivella 3-1
12/8 18:30h Cambrils Unió-La Riera 4-0
12/8 18:30h Tona-Girona B 1-1
12/8 18:30h Sant Jaume Llierca-Sant Gregori 6-1
12/8 18:30h At.Valls-Reddis 0-5
12/8 18:30h Riudebitlles-Puigdàlber 4-0
12/8 18:30h Quart-At.Bisbalenc 1-1
12/8 18:30h Ginestar-Montbrió 2-1
12/8 18:30h Alcarràs-Zaidin 0-2
12/8 18:30h Palafrugell-Esplais 2-1
12/8 18:30h Espolla-UE Vila-sacra 2-3
12/8 18:30h Torroella-Calonge 4-1
12/8 18:30h Gironès-Sàbat-Guíxols 2-2
12/8 18:30h La Riba-Racing Club Bonavista 7-0
12/8 18:30h Palafolls-Mataró 0-2
12/8 19h Vidrerenca-Atlètic Club Banyoles 1-2
12/8 19h Joventut Ribetana-Igualada 2-1
12/8 19h Agramunt-Tremp 4-1
12/8 19h Vilanova-Vendrell 1-3
12/8 19h Canonja-Sant Pere i Sant Pau  1-0
12/8 19h La Floresta-Altafulla 2-1
12/8 19h At.Camp Clar-San Salvador 0-1
12/8 19h Icomar-Tarraco 6-0
12/8 19h Jafre-Monells 1-3
12/8 19h Salou-Mas Pellicer 1-1
12/8 19h Besalú-Serinyà 2-2
12/8 19h CD Premià Dalt-Girona B 0-0
12/8 19h Farners-Figueres 3-1
12/8 19h Llavaneres-Martinenc B 1-0
12/8 19h Olímpic Can Fatjó-Unif.Llefià 0-1
12/8 19h UE Caldes-Lloret 2-3
12/8 19h Albesa-Benavent 1-2
12/8 19h Calafell-CD Ribes 0-0
12/8 19h Cistella-L'Escala 1-4
12/8 19h Cervera-Rubí 2-3
12/8 19h San Cristóbal-Sants 2-2
12/8 19h Camarles-L'Ametlla de Mar 5-1
12/8 19h Amer-Anglès 1-3
12/8 19h Cassà B-Lloret B 1-4
12/8 19h Vilartagues-Celrà 4-0
12/8 19h Rapitenca B-Remolins-Bítem 0-3
12/8 19h Cultural Bonavista-At.Roda de Barà 1-6
12/8 19h Argentona-Vilassar de Mar B 3-4
12/8 19h Puigreig-Manresa 1-2
12/8 19h FE Grama-Granollers 0-1
12/8 19:30h Ascó-Tortosa 1-3
12/8 19:30h Begues-At.Piferrer 2-1
12/8 19:30h Singuerlin-Prat B 1-3
12/8 19:30h At.Sant Ponç-Can Gibert 0-5
12/8 19:30h Sitges-Marganell 4-0
12/8 19:45h Llorenç-Valls 4-4
12/8 20h Martorell-Piera 5-1
12/8 20h Sant Pere Pescador-Porqueres 0-1
12/8 20h AE Roses-Empuriabrava Castelló 4-2
12/8 20h Roquetenc-Xerta 6-2
12/8 20h Agramunt-Mequinenza 0-0
12/8 20h Marca de L'Ham-Banyoles 3-5
12/8 20h Marianao Poblet-Guineueta 0-0
12/8 20:30h UE Tossa-At.Sant Pol 2-0
12/8 20:30h San Mauro B-CEEF Tàrrega 1-0
12/8 20:30h Palafolls B-Blanes 3-6
12/8 20:30h Gironès-Sàbat-La Salle Girona 3-2
12/8 20:45h Alcarràs-Lleida Esportiu  2-1
12/8 21h Tornabous-Alcoletge 1-5
12/8 21h Barbens-Bellpuig 1-1
18/8 18:30h Triangular: CD Blanes-CF Lloret-UE Tossa

Blanes 1-Tossa 3

Lloret 0-Tossa 0

Lloret 5-Blanes 0

18/8 20h Montbau-Sant Genís Penitents 0-2
18/8 20h Artesa de Segre-Lleida Esportiu 1-3
18/8 20:30h Ca La Guidó-EF Gironès-Sàbat Juv. 5-2
18/8 20:30h CF Caldes-Bellavista Milan 2-4
18/8 20:30h At.Sant Ponç-CE Farners B 3-3
18/8 20:30h Vidrerenca-Can Gibert 0-0
18/8 20:30h Solsona B-Cardona 2-1
18/8 20:45h Banyeres-Joventut Bisbalenca 1-1
18/8 21h Empuriabrava-Castelló-Porqueres 0-3
18/8 21h Sant Miquel Fluvià-L'Armentera 3-1
18/8 21h Puigreig-Unif.Bellvitge Juv. 1-3
18/8 21h Callús-Pirinaica 2-1
18/8 21h Albons-CF Sils 1-2
18/8 21:30h Balàfia-EFAC Almacelles 0-6
18/8 21:30h CF Bellcaire-Siurana 6-1
19/8 17h Bosc de Tosca-Girona 3-2
19/8 17h UE Osor-Bonmatí 5-2
19/8 17h Ascó B-Vilalba 0-1
19/8 17h Deltebre-Perelló 3-1
19/8 17:30h Sant Privat d'en Bas-PE Montagut 2-1
19/8 17:45h Rapitenca B-Olímpic Móra d'Ebre 1-4
19/8 18h Les Franqueses-At.Sant Pol 3-0
19/8 18h Cassà-UE Vic 1-4
19/8 18h At.Sant Pol-Farners B  
19/8 18h OAR Vic-Vic B 1-1
19/8 18h Anoia-CEEF Tàrrega 3-3
19/8 18h Falset Esportiu-Reddis 1-3
19/8 18h Gurb-Avià B 2-1
19/8 18h L'Albi-Pobla de Mafumet B 2-4
19/8 18:30h Tornabous-Pobla de Segur  
19/8 18:30h Amer-Camprodon 0-8
19/8 18:30h Les Preses-Portbou 7-1
19/8 18:30h Vilabertran-Besalú  
19/8 18:30h Torredembarra-Bellpuig 3-3
19/8 18:30h At.Móra La Nova-Flix 3-1
19/8 19h Vilajuïga-Esplais  
19/8 19h Tremp-Vilanovenca 7-1
19/8 19h Salou-Torreforta 2-4
19/8 19h L'Hospitalet de L'Infant-Montbrió 1-1
19/8 19h Sabadellenca-Sabadell B 1-5
19/8 19h Salt-Comacros-Les Planes  
19/8 19h Can Trias-Manresa B  
19/8 19h Molletense-Castellar  
19/8 19h Tordera-Palafrugell 0-3
19/8 19h Sant Ildefons-Tona 1-1
19/8 19h Santvicentí-Santa Eulàlia Ronçana 1-1
19/8 19h Molinos-Llavaneres 4-4
19/8 19h Benavent-Vallfogona 0-4
-319/8 19h Unif.Llefià-Marianao Poblet  
19/8 19h Calella-Olímpic Malgrat 7-0
19/8 19h Sabadell Nord-Martinenc 2-5
19/8 19:30h Alcoletge-C.At.Castellserà 2-0
19/8 19:30h Hortonenc-Corbera 1-3
19/8 19:30h AE Roses-Bàscara 2-1
19/8 20h Racing Vallbona-La Románica 3-0
19/8 20h Icomar-Xerta 5-0
19/8 20h APA Poble Sec-At.Piferrer 3-5
19/8 20:30h Alcarràs-Balaguer 1-0
19/8 20:30h Montoliu-Alcarràs B 0-4
19/8 20:30h Linyola-Bellcairenc 4-0
19/8 20:30h Palau d'Anglesola-Vilanova de l'Aguda 5-1
19/8 21h Barbens-Butsènit 2-2
19/8 21h Mollerussa-Sudanell 1-3
19/8 21h Ivars d'Urgell-Pardinyes 0-4
20/8 17h Rocafonda-Bigues 5-3
20/8 17h Sant Hilari Font Vella-UE Seva 2-3
20/8 17:30h At.Gironella-Ripoll 1-1
20/8 17:30h Batea-Caspe 1-5
20/8 18h Alt Berguedà-Callús 4-1
20/8 18h Cassà B-Monells 6-4
20/8 18h Martinenca-Can Clota 3-1
20/8 18h Calaf-Torà 5-0
20/8 18h Vilamajor-Arbúcies 2-2
20/8 18h Súria-Moià 4-0
20/8 18h Abadessenc B-Vic B 2-3
20/8 18h Arenys de Mar-Sant Celoni 3-3
20/8 18h Castellví de la Marca-Carme 0-0
20/8 18h Lladó-Camós 1-2
20/8 18h Vilanova Vallès-Sant Pere Nord  
20/8 18h Agullana-Navata 3-3
20/8 18h Cornellà Terri-Cassà B 1-0
20/8 18h Taradell-Campdevànol 2-2
20/8 18h Moja-Segur 3-1
20/8 18h Camprodon-Santa Pau 3-1
20/8 18h Cardedeu-Vic Riuprimer 2-3
20/8 18:30h Pueyo-Hinaco-CEF Aitona 5-1
20/8 18:30h Viladecans-Manresa 2-1
20/8 18:30h Cubelles-Guissona 0-2
20/8 19h Riudoms-Altafulla 4-2
20/8 19h Montañesa B-Corbera 2-3
20/8 19h Jafre-Albons 4-1
20/8 19h Olímpic Can Fatjó-Sant Cugat Esport 2-0
20/8 19h Sant Andreu de la Barca-Sant Quirze del Vallès 1-2
20/8 19h Farners B-Sant Gregori 1-5
20/8 19h Can Trias-Martorell 3-1
20/8 19h At.Bisbalenc-Aro 1-1
20/8 19h Argentona-Molinos 3-1
20/8 19h Ripollet-Can Vidalet 1-3
20/8 19h Sant Joan Despí-Can Buxeres 4-2
20/8 19h San Mauro B-Cardona 2-3
20/8 19h Reddis-Valls 1-2
20/8 19h Fortià-Vilamalla 1-1
20/8 19h Sant Julià de Vilatorta-Vic Riuprimer 1-2
20/8 19h Fruitosenc-Avià B 2-1
20/8 19h Puigreig-Sallent 1-1
20/8 19:15h Aldeana-Ulldecona  
20/8 19:15h Llerona-Palautordera 7-0
20/8 19:30h Vista Alegre-Europa B 0-1
20/8 19:30h Guíxols-Farners 2-2
20/8 19:30h Llagostera B-Montcada 3-1
20/8 19:30h Ciudad Cooperativa-Can Roca 74 0-0
20/8 19:30h Hortonenc-La Granada 2-4
20/8 19:30h Sants-Castellar 1-1
20/8 19:30h L'Ametlla de Mar-La Cava 3-1
20/8 19:30h Mataró-San Juan At. Montcada 1-2
20/8 19:30h At.Sant Ponç-Bescanó 3-4
20/8 20h Marianao Poblet-CP Sarrià 0-2
20/8 20h Rapitenca-Benicarló 3-1
20/8 20h APA Poble Sec-Castelldefels B 5-0
20/8 20:15h Guineueta-Sabadellenca 4-0
22/8 20:30h Blanes-Llagostera Juvenil 2-4
22/8 20:30h Massalcoreig-Fraga Juvenil 0-0
22/8 20:30h Vilabertran-Llers 4-6
22/8 20:30h Sant Feliu de Codines-Llorençà 2-0
22/8 20:30h Veterans Catalunya-Sant Andreu de la Barca 0-4
22/8 20:30h Santa Pau-At.Sant Just 4-2
22/8 21h La Llàntia-At.Vallès 5-1
22/8 21h Vilartagues-At.Bisbalenc 2-2
22/8 21h La Granada-Mediona 1-1
22/8 21h Pirinaica-Castellnou 5-0
22/8 21h Cardedeu-Unif.Bellvitge 1-0
22/8 21:30h Granja d'Escarp-Fraga Juvenil 2-0
22/8 22:30h Massacolreig-Granja d'Escarp 0-1


 

 




DESTACAT

[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea