#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2017/2018]
20-06-2017 00:44 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Mercat, Segona Catalana, #2CAT, 2017-18
Imagen no disponible

 

[Última actualització 22/8; 00:00h] *GRUPS OFICIALS

 

 

Segona Catalana Grup 4
CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
AVIÀ Xavi Posas Nil Baró (Sant Salvador Cercs), Xavi Moreno i Ferran Hernández 'Ferri'  (Santpedor), Yuti (Sallent), David Solanich (Manresa Juvenil), Ivan Lianes, Eduald Tubau i David Pintó (pugen del B), Pep Martin (Pradenc), Ayoub Jilali (Mataró Juvenil) Xavi Díaz (entrenador), Miki Poveda, Roger Claret i Alejandro Delgado (Sabadell B), Max Morell (Mollet), Antoni, Sergi Porcel (Manresa), Pol Pintó, Arnau, Uri Martínez (Sallent), Lariño, Marc Guijarro 'Giggi' i Miki López (Vic), Miki Poveda (Martinenc) Sergi Solanich, Torres, Edgar Manchado, Jonas, Carmona, Sergi Vilalta, 
BELLAVISTA MILAN   Roger Bellavista (Granollers) Xavi Cabellos (CF Vilanova Vallès), Marc Palacio, Guillem Resina, Víctor Garcia, Aleix Aguilar (Les Franqueses), Santi Rodríguez (Molletense)  
BERGA Joan Prat Joan Fígols 'Joanet', Rafa Zafra (At.Gironella), Jaume Moratonas (Puigreig), Gerard Codina (Pradenc), Arnau Pons (JM Gené) Sergi Suárez (Vic) Dani Peralta, Marc Sala, Gerard Martínez, Xavier Carreras, Joan Noguera, Oriol Dalmau, Agustí Casanovas, Jordi Torner, Eduard Vila, César Andrés Caicedo, Joan Bertrans, Roger Verdaguer, Carles Blanch, Sergi Ruiz, Pol Selva, Xavi València, Lluís Boixader, Elvis
CAN RULL RÓMULO      Carlos Rosa (Sabadell Nord)  
FOLGUEROLES Ricard Farrés, Jordi Marguí Albert Berrocal i Sep Corderas (Tona), Roger Fortet (Manlleu B), Baptiste i Hamza (Fundació UE Vic), Roger Gómez Puntí (Torelló), Jan Pujol Soufyane Mimouni (CE Roda de Ter), Ot Mas i Nil Boixeda Sergi Puig, Aleix Saborit, Edu Saborit, Quim Novellas, Jordi Isern, Roger Curós, Enric Casanovas, Joan Farrés, Jordi Saus, Martí Pedron, Roger Pallàs, Marc Mercader, Pol Lloveras
GIRONELLA AT.

Jordi Pont, Gerard Coli

Rubén Palomo (Manresa Juvenil), Wahid (Sant Salvador Cercs), Nabil (Avià) Rafa Zafra (Berga) Chiscu Rodríguez, Jofre Barrull, Marc Oses, Guillem Maza, Pol Ginestà, Ferran Prat, Nil Raich, Guifré Dalmau, Roger Rosell, David Safont, Pau Tomàs, Pep Boatella, Guillem Pla, Pau Ragués, Eric Santmartí, Manel Uribe, Cristóbal Domínguez
LES FRANQUESES Manolo Parralo, Jordi Jornet Marc Palacio, Guillem Resina, Víctor Garcia, Aleix Aguilar (Bellavista Milan), Izan Perea (Sant Quirze del Vallès), Sergi Meca (Cardedeu), Roger Bellavista (Granollers), Ramon Manzaneda (At. Can Deu), Alan Garcia (La Torreta)   Daniel Sánchez, Alex Alfonso, Alex Gordillo, David Lopera, Sergio Visdomines, Marc Carmona, Ivan Coca, Gerard Garcia, Dídac Moreno, Iván Moreno, Isaac Rubio, Mahamadou Tunkara, Julian Adarve, Daniel Martínez, Albert Muñoz, David Sánchez
MATADEPERA David Comellas Eric Pié i Joan Amador (cedits per Terrassa) Oriol Antonell (Sants)  
MOLLETENSE Antonio Filgaira Marc Cervera (Lloreda), Javi Ballesteros (Vilanova Vallès), Vincenzo Napuri (Vilanova Geltrú), Jordi Camí (FP Hermes), Alexis (At. Can Deu), Lars Carrillo i Rubén López (Ripollet), Guillem Conesa (Granollers), Idrissi (JM Gené), Pau Sepúlveda (Mollet), Sergi Mateu (Mercantil), Santi Rodríguez (Bellavista) Miguelito i Víctor Barragán (Rubí), Victor Yustos (Mataró), Lluís Moliner (Sant Quirze), Albert Gurrea (Rubí) Nacho Abad, David Sánchez, Arnau Bassagaña, Toni García, Alex Vega, Adri González, Jairo Moris
OAR VIC Marc Maideu Edu Villalta (Manlleu Juv.)   Josep Maria Enciso, Joan Ramon, Ferri, Subi, Ramon, Martí, Pau Presseguer, Arnau Roma, Banús, Nil, Miquel, Pol Parareda, Gerard Vila, Vergés. Jaume, Rodri, Pau Matas
PARETS   Víctor Vilarrasa (CF Caldes)    
PREMIÀ DE MAR Paco Ortiz (Guineueta) David Pérez, Joan, Alex Alarcon, Vázquez, Cristian Amaral, Sergi, David Colinas, Pardo, Toni Mañas, Eric Lopes (Guineueta), Marc Franco (Sants) Toni F. Corominas (entrenador)  Àlex Vilajoana, Julio Sánchez, Borja Lozano, David Torrejón 'Finidi', Gerard Alonso, Guti, Fede Melgosa, Joan, Ángel Sánchez, Xavi Campos
RIPOLLET Xavier Pérez i Chus Guerrero Juanma Galindo i Iván Santos (juvenil), Sergio Montero, Pau Núñez i Uri Serra (Fundació E.Grama), Álvaro Puerto, Maxime Boschy (Masnou), Ivan Carrera Carlos Osuna i Mohamed Touray 'Moha' (Manou), Mario Villaescusa (Sant Cugat FC), Cristian Gómez (San Cristóbal), Rubén López 'Turu', Josue Fernández (Canyelles), Vicente Bermúdez (Rubí), Lars Carrillo i Rubén López (Molletense) Édgar Barón, Gerard López, Óscar Latorre, Dani Domínguez, Juancho, Cadmo Buenache, Roger Miralles, Chema
SABADELLENCA Jesús Rueda 'Betis' Pau (Barberà Andalucia)    
SABADELL NORD

Quico Díaz

 

Albert Quereda (Alemania), Aitor Morillas (Llano de Sabadell), Gabi (UD Tibidabo Torre-Romeu), Navarro (Can Deu), David Cordón, Òscar i Omar (Terrassa), Lluri i Albert Luque (Sant  Quirze Vallès),  Carlos Rosa (Can Rull Rómulo Tronchoni), Angel Gil (San Lorenzo)

 

 

Andrés Montero, Joan Antoni 'Anzo', Sergi Hernández, Marc Martí, Sergi Martí, Piñol, Ivan Vadillo, Kevin, Jon Comellas, Adri, Francis, Alegria 

 

SALLENT Jordi Capellas Uri Martínez (Avià), Pablo Mitjans (Súria), Sergi Enrique (Manresa Juvenil), Marc Gómez (Fruitosenc), David Vico (Sallent B), Marcus (Juvenil Sallent), Xavi Tardà (Navàs) Yuti (Avià), Xavier Pareja, Albert Roca, Aitor Lorca (Solsona)

Marc Puigoriol 'Putxi'

TONA Miquel Muñoz, Lluís Padrós Pol Coll Autet, Iván Fernández, Edu Fortet i Ricard Seuma (Manlleu), Iván García (Palamós), Quim Rovira  'Juaqui' (Vic), Dennis Pop (Amer) Ferran Vila (Girona B), Eloi Serrajordia (Vic), Albert Berrocal i Sep Corderas (Folgueroles), Youseff, Adrià Costa i Jordi Pla (Manlleu), Fran Sánchez (sense equip) Veli Noguera, Adrià Tuneu, Pol Vilaregut, Pau Franquesa, Jordi Vestit 'Toti', Aitor Angulo, Nil Torrents, Xevi Mendo, Èric Juvanteny, Charly
VIC RIUPRIMER REFO A Litus Arjona Ferran Alemany i Marc Fàbregas (Juvenil), Albert Oliver (Mèxic)

 

Arnau Aliberch, Albert Orriols, Quim Vila, Erra, Omar, Santi, Piojo, Centelles, Puigdo, Xevi, Farri, Alexis, Puju, Tio, Jordi Montells, Carlos López, Carles Vall, Sergi Macias

 

 

Segona Catalana Grup 5

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
ALCARRÀS Jordi Mayoral Joel Mur (Mollerussa) Miquel Yuste i Imanol Oliveira (Benavent), Llorenç Sobrepere (FC Borges), Savio (Cervera), Iván Martínez (At.Alpicat)  
ARTESA DE SEGRE Miki Massana (jugador Balaguer) Arturo Gándara (Solsona) Fran Bessone, Ander Cayola (Gales), Genís Guixé (Cervera) Marcel Carrio, Jordi Martínez, Xavi Purre, Lluc Martí, Jordi Macià Ros, Jaume R., Joan Bota, Sergi Planes, Josep Bellés, Henard Mestres, Josep Maria Solans, Nil Baró, Xavi Ros, Joel Bertran, Isaac Pérez, Iblo Sylla
BELLPUIG Jordi Jiménez (entrenador)   Pol Sellés (entrenador), Eric Ruiz (Mollerussa)  
CASTELLSERÀ Jordi Marro, David Torrades (2n entrenador)   Joan Roca (entrenador FC Borges), Joan Sala (Balaguer), Enric Bernat, Arnau Arrufat, Ivan Marín (Cervera) David Pros, Marc Prat, Marcel Eroles, Josep Pàmpols, Roger Comelles, David Castellà, Isaac Priego, David Piqué
CERVERA Rubén Sergi Lluís i Albert Agramunt (Tàrrega), Ivan Marín (C.At. Castellserà), Cesc Vila (Magraners), Genís Guixé (Artesa de Segre), Savio (Alcarràs), Albert Palau Hichem Boudemol (At.Alpicat)  
GUISSONA     Jordi Jiménez (Bellpuig), Maikel Molina, Abdoulaye i Dani Vargas (Tàrrega)  
JUNEDA Albert Pérez Albert Ibars i Joel Roura (Juvenil Juneda) Raül Chimeno (Sudanell), Italo Rodrígues (Puigvertenc) Alex Ramon, Manel Grau, Oriol Masbernat
L'ALBI   Ramon Requesens (L'Espluga de Francolí), Jordi Rosinés i Oriol Creus (Juvenil Valls), Adrià Perera (EF Les Garrigues), Hassan (La Riba), Kako (Morell) Jona (At.Alpicat), Joan Pijoan (FC Borges Blanques) Edu Guasch, Younes El Yarrouti, Jaouad
LINYOLA     Edu Caba (Mollerussa)  
MOLLERUSSA Josep Maria Turull Aleix Llussà (Artesa de Segre), Mourad (Tàrrega), Jordi Clivillé (Monzón), Eric Ruiz (Bellpuig), Edu Caba (Linyola), Ignaci Falces (Agramunt), Pau Claret (FC Borges Blanques), Eduard Baron (At.Segre juvenil). Pugen del Juvenil: Albert Delgado, Adrià Rodríguez, Edgar Pocurull. Oriol Esteve (Santboià) Edu March (entrenador Balaguer), Joel Mur (Alcarràs), Jose Domingo i Iván Fontana (Balaguer), Arnau Reguant (Térmens) Dani Rodríguez, Ricard Cervelló, Salva Tàpies, Marc Grau, Manolo Esteban, Sergi Prats, Edu Raya, Xavier Serret
ORGANYÀ Pau Prior (era 2n entrenador) Àlex Otal

Toni Mechon (Lleida Juvenil)

Pau Tripiana, Marc Busquets, Paulo, Marcos Alonso, Albert Vila, Édgar Capdevila, Xavi Casanova, Jordi Ribó, David, Maco, Xavi Vicente, Òscar, Robert, Carles Pallarès, Fortó, Xavi Sala
PALAU D'ANGLESOLA     Abraham Aranda, Sergi Costa, Blai Delsams (Vallfogona), Xavier Montserrat  
SOLSONA Miquel García, David Aubets Aitor Lorca (Sallent), Roger Sala, Angel García i Jordi Esteve (Solsona B) Candi Viladrich (entrenador), Jordi Freixes, Joan Solé, Jordi Rodríguez, Jordi Sánchez i Jordi Vilà (retirats), Lorca (Cardona), Joan Vendrell, Arturo Gándara (CE Artesa de Segre) Eduard Díez, Gerard Barcons, Arnau Múrcia, Xavi Vilà, Toni Roldan, Javi Jiménez, Joan Parecira, David Alconchel, Xavier Ratera, Robert Tripiana, Albert Pras, Alex Alarcón, Nordin El Morabitti, Climent Ratera
TÀRREGA Jordi Oliveres Dani Vargas, Abdoulaye i Maikel Molina  (Guissona) Mourad (Mollerussa), SergiLluís i Albert Agramunt (Cervera) Alberto Bañuelos, Albert Ribera, Adrià Guerris, Edgar Gallart, Sergi Sans, Edu Robinat, Sylla, Ferran Rius, Marc Enriquez, Joni, Iñaki, Pont, Lliró, Bachana, Jorba
TÉRMENS Marc Calvís Dani Viladrich (Torrefarrera), Arnau Reguant (Mollerussa), Eduard Estany (Albesa), Juan Ruiz, Jass Rouseau i Adriá Munné (Magraners), Toni Romero (Bordeta Juvenil) Robert Fortuny (Alguaire), Àngel Serra, Albert Casals (penja les botes), Gerard Horra, Óscar Vila Alex Farré, Mario Huguet, Marc Florejachs, Aitor Ramos, Josep Llovera, Josep Maria Casals, Adrìa Mascarilla, Guillem Ortega, Lluís X. Zuña, Josep Ortega, Albert Mesalles, Willy Ortiz, Josep Maria Escolà, Marc Gardeñes, Eduard Torrent
TREMP Jordi Bacardit Sergio Fernández, Simba Sanneh, Emanuel Vinicius i Carlos Rodríguez (EF Tremp)   Cheikh Diakong, Tao Patzelt, Xavi Farré, Jordi Durany, Marco Sousa Capdevila, Jonathan Gázquez, Adrià Colom, Wilki Fernando, Xavier Vergés, Miki Sirvant, Xavier Farré, Rubén Ahumada, Sergiu Railean 
TORREFARRERA José Tomás 'Josete'   Dani Viladrich (Térmens)  
VALLFOGONA BALAGUER Dani Valls i Miguel Àngel Galan Manel Ortiz (Bordeta), Blai Delsams (Palau)   José Luis López Cazalla, Albert Jiménez, Josep Maria Clarisó, Raúl Carrasco, Fernando Vera 'Pele', Ignasi Solanes, Guillem Casals, Joel Call, 'Estifen' Cuellas, Andreu Martínez, Joan Ramon Farràs, 

 

 

 

 

Segona Catalana Grup 6

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
AMPOSTA Albert Bel Cristian Teruel 'Vieri' Albert Company (cos tècnic Reus B), Eudald Recasens (FC Borges)

Omar Oliveras, Felipe Guapachá, Jonathan Llorach, Francesc X. Corella, Ivan Páez, Jan Esteller, Albert Company, Albert Bel, Ivan González, Quim Cardona, Àlex Iniesta, Guillem Pallisé, David Medina, Pau Valmaña, Jonathan Tomás, Arnau Bertomeu, Isaac Casanova, 

BATEA     Raúl Jiménez i Gustavo Soriano (Ulldecona)  
CAMARLES        
CAMBRILS UNITED     Alex Ródenas (Tortosa)  
CANONJA        
GANDESA     Rafel Navarro (entrenador)  
TORREDEMBARRA        
REDDIS        
JESÚS CATALÒNIA Nando Garcia, Marcos Garcia, Pepe Balart Marc Garcia (Aldeana), Anass Zarour (Escola Ebre Esportiva), Pau Monclús (Jesús i Maria B) Juanjo Centelles (Remolins-Bítem)  
LA CAVA     Bryan (Rapitenca)  
LA SÉNIA        
L'HOSPITALET DE L'INFANT Dani Candela      
VENDRELL        
MORELL     Kako (L'Albi)  
POBLA DE MAFUMET B        
RODA DE BARÀ AT.        
TORREFORTA Francisco Torres, Ismael Alcántara Fran Reche   Carlos Cabrera, Miguel Luis Castro, Bioko, Narcís Falguera, Pako Rodríguez, José Luis Duque, Carlos Iván, Marc Albareda, Héctor Pérez, Alfonso López, Sergi Cerrato, Marc Tarragon 'Tarra, Sergi Reales
ULLDECONA Antoni Teixidó Jacob Cid (Rapitenca), Raúl Jiménez i Gustavo Soriano (Batea), Oscar Benet (Santa Bàrbara)   Pau Castro, Marc Tena, David Blanco, Toni Ondozábal, Yassin, Roberto Márquez, Jordi Adell, Fran Reolid, Gerard Balada (Juvenil), Ferran Domènech, Albert Castell, Moha



DESTACAT

Jugadors de 3a Divisiˇ a la Copa de Regions UEFA 08-12-2017 16:39 per Marc Mata PÓrraga
Empat a 0 a Les Fontetes 04-12-2017 16:00 per Marc Mata PÓrraga
RESULTATS JORNADA 16 TERCERA DIVISIË GRUP 5 21-11-2017 20:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea