#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

MERCAT #1CAT (2017/18)
21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Mercat, Primera Catalana, #1CAT, 2017-18
Imagen no disponible

[Última actualització: 27/8; 22:00h] GRUPS OFICIALS

 

Primera Catalana Grup 1

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
BANYOLES Adam Fontes Adrià Casanovas, Pau Valeros i Roger Torquemada (Figueres), Marc Viadé (Cassà), Toni Güell, Quimo, Pol Bastidas (Can Gibert), Carles Gallardo Toni Sánchez (entrenador), Pau Villafañe (Bescanó), Eric Díaz (Besalú), Ivan Moreno (Cassà), Dani Giménez (Farners, pretemporada) Amós Gasca, Èric Gispert, Marc Feixas, Jordi Turon, Joel Barceló, Andreu Moreno, Jordi Sala, Xevi Donat, Sergi Lanzas, Ignasi Massó, Facu
CAN VIDALET Pedro Milla   Velarde i Pozzo (Prat B)  
CARDEDEU Jordi López Carles Valls, Ferran Roca (Llagostera B), Álvaro Martos, Guille López i David Verdaguer (juvenil, farà pretemporada), Pol Vallés (Juvenil Mataró, pretemporada), Alex Ortega (cedit Sant Andreu) Sergi Meca (Les Franqueses) Gerard Beltran, Pol Brugués, Víctor González, Marc Graus, Jordi Altimira, Víctor Morales, Gerard Casals, Adrià Buil, Albert Matamala, Arnau Fortuny, Oriol Anglada 'Paitu', Ángel Guijarro, Joel Ramírez, Emili Argemí, Genís Rabost
CASTELLAR Juan Antonio Roldán Óscar Esteban (Can Rull Rómulo Tronchoni), Jadir Cirera (Terrassa), Arnau Rubio, Antonio García de Dios (Rubí) Sabalete i Argemí (retirats) Marc Ollé, Pedro, Rubí, Torres, Xala, Juanan, Víctor León, Víctor Moya, Èric Serna, Carlos Ortiz, Carlos Silva, Jairo Díaz, David López, Dani Quesada, Brian Gil. Jan Marc i Óscar Arias (pugen del Juvenil)
FARNERS Pau Menéndez (UE Tossa) Roger Parals (Juvenil Ter-Brugent), Carlos Gómez (Lloret/Guíxols), José Martínez (Llagostera B), Bader El Alami (Lloret), Víctor Da Costa (torna després d'estudis a l'estranger). Faran pretemporada: Abde Mouka (Lloret), Dani Giménez (Banyoles), Sergi Caixal (Guíxols), Leandro Morales (Mataró Juvenil) Albert Matito i Mario Fernández (entrenadors), Yaya Sibide (Terrassa), Miquel Criado (Manlleu) Riki Solà, Pitu Riart, Carles Blanquera, Alex Fajardo, Francesc Peracaula, Guillem Palanca, Joel Salas, Toni Rossell, Adrià Salas,Robert Negre
FE GRAMA José Antonio Garcia Escribano Joel Garzón (Mataró), Toni Texeira (Prat B), Albert Jiménez (San Juan At. Montcada), Aitor Pérez (Cerdanyola), Edu Soler (MBD Lions), Marc Reyes (Horta), Sergio González (Sabadell B), Jorge Rojas Dani Andreu (entrenador), Kevin Sorbas i Charly Lumbreras (Rubí), Juba Abdi; Sergio Montero, Pau Núñez i Uri Serra (Ripollet), Adrià Aguilera, Ignasi Grifé, Dani Valero 'Peque', Christian Tomás, Víctor Rodríguez i José Mora (Júpiter), Dani de Sande, Michael Steeven  Roberto Morales, Lamin Samateh, Iván Campos, Sergio Garrido, Javi Ruiz, Cristóbal León, Jonathan Reina
JÚPITER Alberto Fernández Roger Peña (Igualada), Dani Tacón (Masnou), Aozora Kishimoto (San Cristóbal), Diego Fernández (Montañesa), Uri Llaveria (Ripollet), Cristian Cifuentes (FP Hermes), Óscar Castellano, Víctor Rodríguez i José Mora (FE Grama), Roger Peña, Gerard Coronado, Marc Ahufinger (Crevillente) Eric Díez i Genís (Unif. Llefià), Joan Vives i Sergi Pérez (Vilafranca), Alex Prat (Europa), Pep Mateu (Llagostera), Eric Blasco (Martinenc) Marc González, Roger Peris
LA JONQUERA Miquel Àngel Muñoz  Aleix Manzano (Palamós), Sebastian Galles i Albert Bassols (Ripoll), Marc Nieto (Leganés Juv.), Vítor Silva i Kenny Torres (Juvenil), Genís Balaguer i Marc Bech (Girona B), Albert Genís, Javi Revert, Ramon Masó i Cristian Venzal (Figueres), Dani Muñoz (Juv. Peralada), Jorge Torres (AE Roses), Albert Moñino (FC Andorra) Juanpi (Montañesa), Toni Montero i Òscar Molina (Girona B), Ivan Ruiz (Besalú), Boran Minic 'Botxi' (Palamós) Bena, Zou, Mamau Jabbie, Fran Pérez
LLAGOSTERA B Javier Salamero Jaume Solé (Girona), Abderrafiq Haidour (Manlleu)

Oriol Vila (Manlleu), Rubén Martínez 'Peke' (Lloret), Dani Castilla (Tordera), José Martínez (Farners), Pere Espunya, Ferran Roca (Cardedeu), Carlos Martínez (Terrassa), Òscar Almendros (Girona B), Eloi Zamorano (Granollers), Marçal Saenz, Pol Mitjà (Palafrugell)

 
LLORET Edu Urdiales Bukary Marena (Blanes), Rubén Martínez 'Peke' (Llagostera B), Francesc Gurt (Can Gibert), Nil Victòria i Marc Sánchez (Palafolls) Aniol Ekai, Xevi Martínez, Bader El Alami (Farners) Jordi Tuscà, Xavi Aparicio, Raúl Calvo, Albert Puntí, Juanpi Galarza, Josep Maria Majó, Marcos 'Chino', Juan Romero, Iván Poza (Lloret B), Adrián Expósito, Gusmani Sanneh, Narcís Caballero, Àlex Portavella, Jordi Valls
MANLLEU Albert Santanera, Jordi Salvanyà, Nil Tomàs Guillem Pajares (Abadessenc), Miquel Criado (Farners), Adrià Costa (Tona), Cristian Carbó (juvenil), Joel Puntí (Terrassa), Oriol Vila (Llagostera B), Jordi Pla (Tona), Raúl García (Girona B), Gerard Roura 'Xerry' (Santjoanenc), Adrià Balagué (Juvenil), Fran Gómez Manel Sala (Manresa); Pol Coll Autet, Ivan Fernández i Ricard Seuma (UE Tona), Manel Sala (Manresa), Albert Canal i Ot Bofill (Figueres), Aleix Trulls (Abadessenc), Sergi Mate, David Aroca, Abderrafiq Haidour (Llagostera B), Fredi Juanes (Vic) Martí Soler, Iván González, Cristian Martínez
MANRESA José Solivelles Floren Reverdy (Sant Cugat FC), Oscar Casado 'Chipi' (Mollet), Sergi Porcel (Avià), Marçal Lladó (Horta), Manel Sala (Manlleu), Sergi Tienda, Arnau Trulls (Juvenil Manresa) Albert Garcia (Xina), Roman Carrillo, Riky Sánchez i Javi Rebollo (retirats)  
MOLLET Dani Rizaldos Josep Serra, Ferran Figueroa i Dani Delgado (Juvenil A), Max Morell (Avià), Ramón Suárez (Granollers), Albert Corzo (San Cristóbal), Roberto Camacho (Vilassar de Mar) David Ortiz (entrenador), Ivan Serrano (retirada), Oscar Casado 'Chipi' (Manresa), Jordi Sola, Toni Parra (Unif.Llefià), David Llobet (CE Districte 030), Juan Pérez (Vilanova Vallès), Carles Caballería, Jandro Montejo (Martinenc) Edgar Velasco, Pol Flores, Marc Masip, Edu Ranchal, Èric Solivellas 'Suli', David Castro, Antonio Gómez Roldán, Roger Garcia, Nil Sanz, Sergio Navarro, Iván Arroyo
MONTAÑESA Toni Pérez, Tato Burgada Matías Rubio (Igualada), Jaime Hernández (Vilassar de Mar), Marcos López i Alex Gil (Granollers), Juanpi (La Jonquera), Alberto Cazorla (Cerdanyola), David Bauli (Castelldefels), Yan Carlos Pérez i Albert Llorca 'Dowi' (FP Hermes), Nil Puigmacià (Guineueta), Fran Bea (Europa), Marc Tudo i Capilla (filial), Joel Ruiz i Juanito (juvenil) Diego Fernández (Júpiter), Enric Vega (estava cedit pel Terrassa), David Payan (Figueres), Pau López, A. Garcia, Rubén, Uri, Edu Domingo (Granollers), Montoro, Dani Sánchez, Joel Víctor Cocera, Pedro García, José Santos, Alvaro Tejada, Joshu Ortiz, Xavi 'Pumuki'
SABADELL B Carlos López Antoni Hernández, Eric Arévalo, Sergi Estrada, Roger Claret i Alejandro Delgado (Avià), Pol Gómez i Roger Ligero (Juvenil) Rubén Pedragosa (Sant Cugat FC), Sergio González (FE Grama) Óscar Carmona, Sergi Casals
SAN JUAN AT. MONTCADA Jordi Gallardo i Paco Hidalgo Ramon, Pepe González, Lluís Bassas, Marc Rojas i Rubén Benítez (Sant Cugat Esport), Pol Principal Donato (Mercantil), Josevi, Antonio García, Robert Bargués, Ricard López 'Riky' i Sergi Moyano (Unif.Bellvitge), Alejandro Moreno (Can Buxeres), Alfonso Medina (Olímpic Can Fatjó), Damián Obispo (Districte 030), Edu Ferrer (Sant Andreu), Barry (Horta) José Pinti i Jordi Garcia (entrenadors, FP Hermes), Rubén del Barrio, Ray, Jordi Rivera, Peramos, Mellado i Oscar Vega (FP Hermes), Álvaro Gómez i Dani Moreno (Canyelles), Francis Baena (Sant Andreu de la Barca), Albert Jiménez (FE Grama), Gerard Pujol (Martinenc) Marc Gràcia, Juanjo Navarro, Óscar Jiménez, Leo Cangiotti, Fran Espinosa, Víctor Ruiz Palacios, Scot Sese
SANT CUGAT ESPORT Lluís Macià Ferran Roca (Masnou), Alejandro Varón 'Peski' (Sant Quirze del Vallès), Mario Villaescusa (Ripollet), Richi (Rayo Cantabria), Dani Muela (Sant Ildefons), David Byong, Gere Lorente (Horta), Carles Morales (Sabadell Juvenil), Rubén Pedragosa (Sabadell B) José Alcaraz (entrenador), Ramón, Pepe González, Lluís Bassas, Marc Rojas i Rubén Benítez (San Juan At.Montcada), Didi (Cerdanyola FC), Florent Reverdy (Manresa), Aaron Adams i David (FP Hermes), Chechu (Martinenc) Víctor Castro, Lucas Palma, Aleix Béjar, Oriol Fernández, Patrick Chico, Juanmi Beas, Joseph Rubio
VIC Xevi Melero i Rafa Rodríguez Marc Guijarro 'Giggi' i Miki Lópe (Avià), Sergi Suárez (Berga), Fredi Juanes (Manlleu), Eloi Serrajordia (Tona), Arnau Sòria (Vic B), Ignasi Armengou (Horta)                                          Pep Puigdesens, Àlex Cañadilla, Sergi Abad (Abadessenc), Lucho Donato (Roda de Ter), Ivan Palomar, Quim Rovira (Tona), Joan Torné (FC Borges Blanques), Sergi Escalé, Oscar Gely (El Brull) Gerard Enrich, Robert Busquets, Carles Roca, David Busquets, Gil Bertrana, Isma Taleb, Ramon Carrascal, Peque, Rachid, Aleix Velasco, Albert Reig, 'Mia' Valls, Gerard Quintana, Joel Rama, Héctor Moreno

'

 

 

 

 

 

 

 

Primera Catalana Grup 2
CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
ANDORRA Marc Castellsagué (2n entrenador Girona B) Jordi Aláez, Xisco Pires, Àlex Martínez (Juvenil), Roger Nazzaro Kike Espinosa, Sergi Moreno, José Aguilar, Francesc Patet, Oriol Roch, Abert Moñino (La Jonquera), Jordi Pedrós (Balaguer) Cristian Martínez, Àlex Sánchez, Jordi Betriu, Aaron Sánchez, Ludo Clemente, Ferran Pol, Aleix Viladot, Marc Pujol, Jordi Aláez, Robert Font

AT.ALPICAT

Jordi López 'Mena' Hichem Boudemol (Cervera), Albert Martí (Valls), Jona (L'Albi), Patrick Roquet (Balàfia), Jordi Fabregat (Sant Andreu Juv.), Xavier Rosell i Víctor Royo (At. Segre), Juanan (Tamarite), Joel Domínguez (Benabarre), Ivan Martínez (Alcarràs), Genís Morera Rubén Pérez (Sporting Pinyana), Rubén Brezmes (EFAC Almacelles), Gerard Garriga, Toje, Francés, Fornós Joan Vendrell, Rubén Egea, Adrià Pampliega, Aitor, Crisos, Caste, Xavi Gomà, Kelly, Rafa Delgado
BALAGUER Edu March (Mollerussa), Jose Gil (2n entrenador) Joan Sala (C.At.Castellserà), Josep Domingo  i Iván Fontana (Mollerussa), Xavier Ricard (Tamarite Juvenil), Jordi Pedrós (FC Andorra), Jean Marco (FC Ascó), Eric Trota (Binéfar) Jordi Cortés (Lleida Esportiu), Raúl Feher (Lleida Esportiu) Mikel, Pau Solanes, Jordana, Alfred, Marc Sánchez, Isaac, Joan, Víctor Darias, Genís Soldevila, Putxi, Roger Giribet, Carlos Martínez, Sergi Galcerán 'Peke', Adrián Fernández, Sergi Curià
BORGES BLANQUES Joan Roca (C.At.Castellserà)  Llorenç Sobrepere (Alcarràs), Fede Fuentes (Juvenil), Joan Torné (Vic), Edu Vives (FC Ascó), Joan Pijoan (L'Albi), Eudald Recasens (Amposta), Aitor Serrano (Pobla Mafumet/Nàstic Tarragona Juvenil) J.M. Espasa (entrenador), Pau Claret (Mollerussa) Arnau Setó, Roger Pelegrí, Marc Álvarez 'Quini', Xammar, Gerard Tió, David Montoy, Xavier Florensa, Èric Tió, Arnau Rius, Marc Valero, Manel Contreras 'Mane', Mwanaju Santoschris 'Santos', Joel Guitart, Roger Monseny, Nasser
EFAC ALMACELLES Pablo Petreñas Ivan Romero (Balàfia), Jordi Martí (Ascó), Rubén Brezmes (At. Alpicat), Eric Gràcia Casaus David Giménez (1r equip Lleida) Jordi Chiné, Joel Chiné, Albert Juclà, Jorge Berbegal, Adrià Monfort, Edu Cons, Carles Barco, Toni Ciruela, Mark Hortal, Roger Canadell, Albert Simó, Pau Mora, Pol Arna, Víctor Roca, Marc Viladegut
IGUALADA Dani Gimeno Abdel (Juvenil), Juanjo Carricondo (Vilanova), José Muñoz (Sant Ildefons), Joel Solà i Jesús Peñarrubia (Gimnàstic de Manresa), Aleix Lloie (Reus B-Cambrils) Roger Peña (Júpiter), Matías Rubio (Montañesa), Arnau Miró (Valls) Dani Lledó, Bernat Sansano, Aleix, Baraldés, Juan Cano, Èric, Èdgar, Güell, Martí Just, Fran, Eloi
LLEIDA ESPORTIU B Ismael Mariani David Traguany, Abel Sedeño, Pol Cervera, Julià Jou, Bass Cisse, Eloi Gras, Marc Soldevila (pugen del Juvenil) Gerard Albadalejo (1r equip), Juanjo Serrano, Ramón Rueda

 

Albert Alfonso, Joan Marc Balagué, Jaume Viñes, Marcel Ormo, Pau Garcia, Sasha Litwin, Marc Benseny, Albert López 'Tatis', Joan Vicente, Mario Peco, Cheng Hui, Liu Yang, Sergi Gómez, Gerard Borda, Jordi Martínez

MARTINENC Miguel López Chechu (Sant Cugat FC), Miki Poveda (Avià), Eric Blasco (Júpiter), Gerard Pujol (San Juan At. Montcada), Marc Martínez (Castelldefels), Marc Esteve (Sants), Albert Villegas (Terrassa), Jandro Montejo (Mollet) Joan Raventós (Rubí), Adrià Grau (Molins de Rei), Cristian (FP Hermes), Guillermo López 'Chicho' (UE Sants),  Roland Garros, Antolínez, Felius, Dani Barragán, Ferran Alabau, Vallejo, Campos, Adri Ruiz, Grimau, Kilian, Varese

RAPITENCA

 

German Inglés Raúl Jiménez (Batea), Cristian, Uri Benito i Joan Sabaté (Vilaseca), Bryan (La Cava), Denís Coch (Europa) Jacob Cid (Ulldecona), Samuel García 'Sam' (Tortosa) Josué Andreu, Sergi José, Xavi Marqués, Ivan Gasparin, Luis Braihan Palma, Oriol Vallespí, Pachu, Àlex Forés, Istoc
SAN CRISTÓBAL Oliver Ballabriga

Sergi Martínez (Sant Andreu Juv.), Mario Domingo (Rubí), Chapi Arnau i Marc Vilajosana (Terrassa), Cristian Gómez (Ripollet), Kike García (Sabadell Juv.)

Aozora Kishimoto (Júpiter), Joan Pallàs (Terrassa), Albert López, Albert Corzo (Mollet), Xavi Camps, David Álvarez, Pablo Prieto (Astúries) Hassen Nbili, Ruy Gama, Adrián Menárguez, Alejandro Cabrera, Iván Armenteros, Karim Al Qarut, Josep Casasayas, Edu García, Joan Muntada, Andreu Dell'Isola, Kevin Alarcón, Aitor García, Álvaro Herzog
SANT ILDEFONS Javi Gómez Juan Quiles (Viladecans), Sani Bello (Vista Alegre), Over Ramos (Suburense), Karim Moya (Juvenil) Lucas Martínez (Espluguenc), Cristóbal (Fontsanta-Fatjó), Pedro Bilbao, David López (Santfeliuenc), Lucas Martínez, José Muñoz (Igualada), Àlex Palomar (Gornal), Dani Muela (Sant Cugat FC) Adrià Pulido, David Cepeda, Marc Casares, Cristian Fabra, Oscar Melero, Joel Chillón, Guillermo Torres, Alan Liesegang, Marc Guillén, Víctor García, Yerai Torres, Adri Garcia, Pau Otero, Ivan Garcia
SANTS Tito Lossio Albert Cervantes (Santboià), Guillermo López 'Chicho' (Martinenc), Oriol Antonell (Matadepera), Joan Forcadell (Juvenil), Xavi Pérez, Jordi Borrull i Carlos Álvaro (Sants B). Pretemporada: Daniel Bremen (Prat B), Javier Enciso (FC Iberiana 2010), Lois (Damm Juvenil), Aleix Massegú (Sant Joan Despí) Fran Avilés, Gerard Coronado 'Geri', Marc Franco (CE Premià Mar), Cristian Mulero, Marc Esteve (Martinenc) Yamandú Morgade, Alejandro Llauradó, Alberto Gómez,, Adrián Navarro 'Picolo', Aleix Lage, Guillem Hernández, Sergio Navarro, David Gala, Cristian Fabregat, Jonatan Crivillés, David Cura, Luis Gaudioso
TORTOSA Àngel Garcia Alex Ródenas i Cristian González (Cambrils United), Samuel Garcia 'Sam' Rapitenca) Sergio Galera, Mochi, Vilarroya, Escoté, Cristino, Víctor Calsina Albert Arnau, Francesc Sorolla, Albert Virgili, Dani Bel, Raul Garcia, Ike, Cristian Ventura, Aleix Cuenca
UNIF.BELLVITGE Xavi Vila (Espluguenc) Carlos Martínez (Espluguenc), David Carrique (Viladecans), Roberto Ochoa (Sant Joan Despí) Paco Hidalgo (entrenador), Josevi, Antonio García i Sergi Moyano (San Juan At. Montcada), Roberto Aguado, Ricard López 'Riky' i Robert Bargués (San Juan At. Montcada), Eric Pié (Terrassa, cedit al Matadepera)  
VALLS José Miguel López Arnau Miró (Igualada), Oscar Rodríguez (Reus B-Cambrils), Jordi Fernández (Jov.Ribetana) Albert Martí (At.Alpicat)  
VILADECANS Raúl Paje i Gerard Teixidó   Juan Quiles (Sant Ildefons), David Carrique (Unif. Bellvitge)  
VILA-SECA Edu Franco   Cristian, Uri Benito i Joan Sabaté (Rapitenca)  
VISTA ALEGRE Eloy Martínez Costa, Rubén Valenzuela (2n entrenador)

Rubén Garcia (Sant Joan Despí), David Gallardo, Marc Pulido, Alejandro Pascua i Alex Villalgordo (Suburense), Víctor Hidalgo (Juvenil), Alejandro Sacristán (Jov.Ribetana), Alex Prior (Filial), Lucas Molina (Júpiter Juv.), Iván Peralta (Ripollet), Alex Peñas (Castelldefels), Fran Orellana (Rubí), 

Sani Bello (Sant Ildefons), Albert Lara  Adrián Pérez, Sergio Prieto, Tomás Egea, Naoufal El Grhim, Javi Carmona, Raymer Tapia, Jonatan Izquierdo, Dani Fernández, Germán Santana, Javi Jarabo, Manel Bernáldez, Álvaro Morales, Edu 



DESTACAT

[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea