#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

Tercera etapa de la Copa Catalunya Amateur
29-05-2017 12:13 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Copa Catalunya Amateur
Imagen no disponible

El Folgueroles torna a la Copa Catalunya Amateur // Foto arxiu

 

 

 

 

La Copa Catalunya Amateur arriba a la 3a eliminatòria amb la presència dels sis vencedors de la darrera ronda i la resta de campions que quedaven per entrar a la competició, procedents de Segona, Tercera i Quarta Catalana. Els partits es jugaran els dies 3 i 4 de juny.

 

Tan sols queda el dubte del grup 10 de Tercera Catalana després que el partit del Racing Vallbona al camp de l'At.Ibèria no va poder finalitzar (3-3) per uns incidents. El comitè de competició haurà de decidir si dóna per acabat el partit -At.Piferrer seria el campió- o bé permet la reanudació, que podria canviar l'ordre dels dos primers classificats.

 

Segons ha comunicat la Federació Catalana de Futbol, el comitè prendrà una mesura d'urgència en el dia d'avui dilluns per tal que, en cas de decidir-se la continuació del duel, es pogués disputar aquest mateix dimecres.

 

 

 

 

Aparellaments de la 3a eliminatòria:

 

EQUIP EXEMPT: AEC MANLLEU B

 

SINGUERLIN B-CE DISTRICTE 030 (per sorteig pur)

AT.PIFERRER O RACING VALLBONA-FUNDACIÓ ESP. GRAMA (per sorteig pur)

MONTMELÓ-LA BATLLÒRIA

PORQUERES-BANYOLES

UE TOSSA-FOLGUEROLES (s'ha fet sorteig de camp)

BEGUES-CAN VIDALET

CAN CLOTA-PRAT B

PARE IGNASI PUIG-UD CAN TRIAS

SABADELLENCA-CARDEDEU

CORBERA-MOLINS DE REI

MONTMELÓ-PARETS

MAGRANERS-TREMP (s'ha fet sorteig de camp)

ATH.MÓRA-FC BORGES BLANQUES

LA SÈNIA-TORTOSA

TORREFORTA-CANONJA (s'ha fet sorteig de camp)

 

 

 

La Quarta Eliminatòria, prevista per al cap de setmana dels dies 10 i 11 de juny, enfrontarà els guanyadors de la 3a eliminatòria.

 

I la Cinquena Eliminatòria, última abans de l'aturada de la competició, que es reprendrà a l'agost, es jugarà els dies 17 i 18 de juny i enfrontarà els guanyadors de la 4a ronda 

 

 


 

RESULTATS COMPETICIÓ 

 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 

 

 

#COPACAT AMATEUR (1A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: UE OSOR

 

ELIMINATÒRIES:

Dissabte 20/5 16:45h MONTMELÓ 4-CALELLA 1

Dissabte 20/5 17:30h CE LA BATLLÒRIA 3-PONTENC 1

Dissabte 20/5 18h UE VIC B 1-AEC MANLLEU B 5 (en directe a @Gol_Cat)

Dissabte 20/5 19h | CANYELLES B 1-POBLE SEC 2

 

Diumenge 21/5 12h | CD POMAR 3-CAN CLOTA 3 (penals: 5-6)

Diumenge 21/5 12:15h CORBERA 7-MEDIONA 1

Diumenge 21/5 12:30h | SANTA EULÀLIA B 3-SINGUERLIN B 3 (penals: 3-4)

Diumenge 21/5 15:30h ATH.RUBÍ 2-SANT CUGAT ESPORT B 1

Diumenge 21/5 17h PARE IGNASI PUIG 2-NAVÀS 2 (penals: 5-4)

Diumenge 21/5 18h SAN MAURO B 1-C.AT.TORREGROSSA 2

Diumenge 21/5 18h CALAFELL 3-LES BORGES DEL CAMP 3 (penals: 4-2)

 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 



DESTACAT

UD Unificación Bellvitge aconsegueix l'ascens 30-06-2017 15:13 per Svetlana
La UE Sants es classifica per al play off 08-06-2017 21:51 per Svetlana
CDC Torreforta es proclama campió 04-06-2017 21:13 per Svetlana
CF Folgueroles, l'ascens arriba de forma directa 29-05-2017 15:01 per Svetlana






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea