#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 29
19-04-2017 00:33 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J29
Imagen no disponible

 Foto d'arxiu // Golcat.com

 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 29)
 
Dissabte 16:30h | ALDEANA 1-FLIX 0
Dissabte 16:30h | ROQUETENC 1-CORBERA D'EBRE 3
Dissabte 17:30h | REMOLINS-BÍTEM 4-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 1
Diumenge 12h | PERELLÓ 0-SANTA BÀRBARA 3
Diumenge 15:45h | SANT JAUME D'ENVEJA 0-L'AMETLLA DE MAR 4
Diumenge 16h | ALCANAR 2-PINELL 1
Diumenge 17h | GODALL-JESÚS I MARIA B (no finalitzat, 3-1)
Diumenge 17h | AMPOLLA 5-JESÚS CATALÒNIA 2
Diumenge 17:15 | FC VILALBA 2-LA SÈNIA 4
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 29)
 
Dissabte 16h | AT.MONT-ROIG 1-LA FLORESTA 0
Dissabte 17h | CULTURAL BONAVISTA 3-ESPAÑA CANONJA 0
Dissabte 17:30h | ICOMAR 0-FALSET ESPORTIU 5
Dissabte 18:15h | VILASECA B 3-LA SELVA DEL CAMP 1
Dissabte 18:15h | MAS PELLICER 3-SANT PERE I SANT PAU 4
Dissabte 18:30h | LA PASTORETA 6-UE PORRERA 0
Diumenge 11:45h | CULTURAL BONAVISTA 1-RACING CLUB BONAVISTA 0
Diumenge 12:30h | PARE MANYANET 3-AT.CAMP CLAR 0
Diumenge 16:30h | SPO GRANADA DE REUS 0-RIUDOMS 2

 


 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 29)
 
 
Dissabte 15:30h | LA RIBA 2-ALCOVER 4
Dissabte 17h | LLORENÇ 3-TANCAT 6
Dissabte 17h | SANTA COLOMA QUERALT 3-ALTAFULLA 0
Dissabte 18:30h | L'ARBOÇ 1-TORREFORTA 2
Dissabte 19h | POBLA MAFUMET B 11-PLA DE SANTA MARIA 0
Diumenge 12h | BANYERES 4-SAN SALVADOR 0
Diumenge 12h | SANT JAUME DOMENYS 7-CONSTANTÍ 2
Diumenge 17h | CUNIT 0-AT.VALLS 5
DESCANSA | MONTBLANC (per la retirada del CD Morell B)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 29)
 
 
Dissabte 17h | ARENYS DE MAR 2-CABRILS 2
Dissabte 18h | PLA D'EN BOET 2-MATARONESA 1
Dissabte 19h | VILASSAR DE MAR B 2-LA LLÀNTIA 0
Diumenge 12h | SANTVICENTÍ 1-PREMIÀ DALT 3
Diumenge 12h | MOLINOS 2-VILASSAR DE DALT 0
Diumenge 12h | LA SALUT PERE GOL 0-YOUNG TALENT 1
Diumenge 12h | CABRERA 1-ARGENTONA 3
Diumenge 18h | DISTRICTE 030 3-TURÓ PEIRA 0
SINGUERLÍN 3-PINEDA DE MAR* (el Pineda de Mar es retira de la competició)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 29)
 
 
Dissabte 16h | TARADELL 2-SANT JULIÀ VILATORTA 1
Dissabte 16h | FOLGUEROLES 5-AVINYÓ 2
Dissabte 16h | GURB 3-AT.BALENYÀ 1
Dissabte 16h | TORELLÓ 3-SANT VICENÇ TORELLÓ 0
Dissabte 16:30h | OLÍMPIC LA GARRIGA 4-VILADRAU 2
Dissabte 17h | TONA B 2-SANT FELIU DE CODINES 1
Diumenge 12h | MOIÀ 1-LLERONA 2
Diumenge 17h | PRADENC 0-BORGONYÀ 2
Diumenge 17h | VOLTREGÀ 1-OAR VIC 2
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 29)
 
Dissabte 17h | PD PAJARIL 3-UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 1
Dissabte 17h | CAN PARELLADA 3-LLORENÇÀ 2
Dissabte 18h | SANTA MARIA MONTCADA 3-SABADELLENCA 5
Dissabte 18:30h | JUNIOR B 2-EF BARBERÀ ANDALUCIA 1
Diumenge 12h | AT.CAN DEU 0-SANT ANDREU DE LA BARCA B 1
Diumenge 12h | MASQUEFA 1-LA PLANADA 2
Diumenge 12h | EF BONAIRE 2-AVIÀ B 2
Diumenge 12h | CASTELLBISBAL 2-LA ROMÀNICA 4
Diumenge 12:15h | CASTELLAR B 0-MONTCADA 3
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 29)
 
Dissabte 16:30h | OLVAN 1-JOANENC 4
Dissabte 16:30h | SANTPEDOR 1-SANT PERE NORD 0
Dissabte 17h | FRUITOSENC 1-JUAN XXIII 2
Diumenge 11:30h | LLANO DE SABADELL 5-CARDONA 1
Diumenge 12h | PIRINAICA 2-SANT SALVADOR CERCS 0
Diumenge 12h | MIRASOL 1-VILOMARA 1
Diumenge 12:15h | CAN TRIAS 5-MARGANELL 0
Diumenge 16:30h | PUIGREIG 1-SÚRIA 1
Diumenge 17h | VILADECAVALLS 5-PUEBLO NUEVO 2002 0
 
1/5/17 16:30h J26 | MARGANELL-SANT PERE NORD
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 29)
 
Dissabte 16:30h | ATHLETIC CLUB ESPARREGUERA 5-OLESA DE MONTSERRAT 1
Dissabte 18:30h | CASTELLDEFELS B 2-SANT ESTEVE SESROVIRES 3
Dissabte 19:30h | SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 1-TORROELLES 0
Diumenge 12h | PALLEJÀ 0-VILADECANS B 0
Diumenge 12h | P.RECREATIVA 0-CERVELLÓ 1
Diumenge 12h | MOLINS DE REI 2-MARTORELL B 1
Diumenge 12h | SANT ANDREU DE LA BARCA 3-SECTOR MONTSERRATINA 1
Diumenge 12h | PAPIOL 0-PEÑA MÁLAGA 7
Diumenge 12h | ABRERA 3-VALLIRANA 4
 
27/4/17 22h J24 | EL PAPIOL-MOLINS DE REI (descans, 0-1)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 29)
 
Dissabte 16h | CF AMETLLA VALLÈS 4-FC PALAU SOLITÀ 3
Dissabte 16:30h | CANOVELLES 1-SANTA EULÀLIA RONÇANA 3
Dissabte 16:30h | AT.VALLÈS 1-PALAUTORDERA 1
Dissabte 17h | VILAMAJOR 3-LLIÇÀ DE VALL 1
Dissabte 18:15h | UNIF.SANTA PERPÈTUA 3-AMETLLA AE 3
Diumenge 12h | VILANOVA VALLÈS 4-LLINARS 5
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA B 1-PARC 2
Diumenge 12:30h | PARETS 7-SANTA EULÀLIA 0
Diumenge 16h | LOURDES 2-SANT CELONI 3
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 29)
 
Dissabte 17:30h | PUBILLA CASAS 0-CB TERLENKA 0
Diumenge 12h | JUVENTUD 25 0-BARCELONETA 0
Diumenge 12h | LA FLORIDA 0-PRAT B 2
Diumenge 12:30h | ALMEDA 9-LEVANTE LAS PLANAS 0
Diumenge 15:50h | SANTS B 4-CP SARRIÀ B 2
Diumenge 16h | ESPLUGUENC B 2-CAN ROCA 74 0
Diumenge 18h | MBD LIONS-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE (suspès, 1-1)
Diumenge 18h | CAN BUXERES 2-FC IBERIANA 2013 2
DESCANSA | VINYETS-MOLÍ VELL
 
*UNIF.CIUTAT MERIDIANA: retirat
 
25/04/17 21h J28 | CP SARRIÀ B-PUBILLA CASAS 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 29)
 
Dissabte 18:15h | SANT GENIS PENITENTS 3-VETERANS CATALUNYA 2
Dissabte 20h | BELLATERRA 1-RACING VALLBONA 5
Diumenge 12h | GUINEUETA B-C.AT.IBÈRIA (suspès, 1-0)
Diumenge 12:15h | CÈLTIC 0-PUJADAS 2
Diumenge 14h | OLYMPIA II 1-SANT IGNASI 3
Diumenge 16h | GRAMENET 2-AT.PIFERRER 3
Diumenge 16:30h | VALLDOREIX 1-PASTRANA 3
Diumenge 17h | RACING SARRIÀ 1-TRINIDAD 2
DESCANSA | APA POBLE SEC
 
27/4/17 21h J25 | VETERANS CATALUNYA-PASTRANA (suspès al 35', 1-0)
 
*El CATALÒNIA ha renunciat a continuar la temporada
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 29)
 
 
Dissabte 17h | SANT PERE MOLANTA 1-BEGUES 4
Dissabte 17h | OLIVELLA 2-SITGES 1
Dissabte 18:15h | CUBELLES 3-CARME 2
Dissabte 18:30h | HOSTALETS DE PIEROLA 2-CALAF 0
Diumenge 12h | RIUDEBITLLES 4-SANT CUGAT SESGARRIGUES 3
Diumenge 12:15h | ANOIA 2-MARTINENCA 4
Diumenge 12:15h | LA MÚNIA 1-HORTONENC 1
Diumenge 12:15h | SUBURENSE B 0-ÒDENA 0
Diumenge 17h | JOVENTUT RIBETANA 4-PIERA 2
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 29)
 
 
Dissabte 16:30h | LES 4-ALCARRÀS B 7
Dissabte 17h | PARDINYES 2-ARBECA 2
Dissabte 18h | MAGRANERS 5-LA GRANJA D'ESCARP 0
Diumenge 16:30h | AITONA 3-ROSSELLÓ 1
Diumenge 17h | ATH.ALMACELLES 4-ALGUAIRE 0
Diumenge 17h | SUDANELL 0-SOSES 2 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 17h | PUIGVERTENC 1-BENAVENT 1
Diumenge 17:30h | TÉRMENS 1-ALCOLETGE 0
DESCANSA | VILANOVA DE LA BARCA
 
 
 
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 29)
 
 
Dissabte 17h | SOLSONA B 3-OLIANA 2
Dissabte 17h | CEEF TÀRREGA 2-TORNABOUS 1
Dissabte 18h | CERVERA B 2-BUTSÈNIT 0
Diumenge 17h | POBLA DE SEGUR 1-ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 1
Diumenge 17:30h | PONTS 0-TREMP 1
Diumenge 17:30h | BELLCAIRENC 6-VILANOVA DE L'AGUDA 2
Diumenge 17:30h | VERDÚ VALL DEL CORB 5-TORÀ 5
Diumenge 18h | RIALP 2-VALLFOGONA DE BALAGUER 4
DESCANSA | GUISSONA B
 
28/4/17 21h | VALLFOGONA DE BALAGUER-CERVERA B (J26)
29/4/17 17h | OLIANA-CEEF TÀRREGA (J26)
 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 29)
 
 
Dissabte 16h | MONELLS 5-ALBONS 1
Dissabte 16h | VILABERTRAN 4-ESPLAIS 1
Dissabte 16h | BORRASSÀ 0-AT.BISBALENC 2
Dissabte 17h | CISTELLA 3-CABANES 1
Diumenge 17h | MARCA DE L'HAM 7-SANT MIQUEL FLUVIÀ 1
Diumenge 17h | LLANÇÀ 0-SANT PERE PESCADOR 3
Diumenge 17h | VILAMALLA 0-VILADAMAT 4
Diumenge 17h | AGULLANA 4-TORROELLA 2
Diumenge 17h | EMPURIABRAVA CASTELLÓ 2-BÀSCARA 1
 
 
1/5/17 17h | MARCA DE L'HAM-EMPURIBRAVA CASTELLÓ (J18)
16/5/17 21:30h | ESPLAIS-BORRASSÀ (J28)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 29)
 
 
Dissabte 16h | UE LA SALLE GIRONA 3-CALONGE 1
Dissabte 18h | FARNERS B 1-MONT-RAS 6
Dissabte 18:30h | CASSÀ B 0-UE CALDES MALAVELLA 4
Diumenge 12h | CA LA GUIDÓ 2-LLORET B 4
Diumenge 16:30h | BREDA 1-CRISTINENC 4
Diumenge 17h | UE TOSSA 1-ARBÚCIES 0
Diumenge 17h | VILARTAGUES 5-BEGUR 4
Diumenge 17:30h | MALGRAT 0-TORDERA 1
PB LLORET DE MAR 0*-VIDRERENCA 3

*La PB Lloret de Mar queda fora de la competició

 

27/4/17 21h | CALONGE-CA LA GUIDÓ (J26)

 


 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 29)
 
Dissabte 15:45h | QUART 0-SANT JAUME LLIERCA 1
Dissabte 16h | LES PLANES3-SANT GREGORI 4
Dissabte 16:30h | CELRÀ 3-SANTJOANENC 1
Dissabte 17h | UNIÓ GIRONA ACE 3-ATLÈTIC CLUB BANYOLES 5
Dissabte 17h | AT.SANT PONÇ 0-SANTA PAU 1
Diumenge 11h | SANT PRIVAT D'EN BAS 0-HOSTOLES 2
Diumenge 17h | AMER 2-BESALÚ 0
Diumenge 17:30h | LES PRESES 2-FORNELLS  2
Diumenge 18:30h | EF GIRONÈS-SÀBAT 2-PORQUERES 2
 

5/5/17 21h | SANTA PAU-SANT PRIVAT D'EN BAS (J26)




DESTACAT

[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco
MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2017/2018] 20-06-2017 00:44 per Sergi Vargas Carrasco
MERCAT #2CAT GRUPS 1-3 [2017/2018] 20-06-2017 00:11 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea