#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 14
02-12-2016 08:55 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J14
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 14)

 

Dissabte 10 16h | ABADESSENC 2-PALAFOLLS 1

Dissabte 10 16h | BOSC DE TOSCA 4-CAMPDEVÀNOL 3

Dissabte 10 16:15h | CAN GIBERT 0-BESCANÓ 0

Diumenge 11 12h | PALAFRUGELL 3-BLANES 1

Diumenge 11 12h | BANYOLES 1-CASSÀ 0

Diumenge 11 15:30h | ROSES 0-CORNELLÀ TERRI 1

Diumenge 11 16h | L'ESCALA 4-BASE ROSES 2

Diumenge 11 16h | GUÍXOLS 0-ARO 2

Diumenge 11 16h | CAMPRODON 4-ANGLÈS 1

 

JORNADA 4 4/12/16 16h | CORNELLÀ TERRI 1-CAMPDEVÀNOL 1

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 14)

 

Dissabte 10 19:15h | EUROPA B 3-CIRERA 3

Diumenge 11 11:45h | FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA 0-BESÒS BARÓN DE VIVER 0

Diumenge 11 12h | BADIA DEL VALLÈS 0-UNIF.LLEFIÀ 2

Diumenge 11 12h | LLOREDA 0-CARMELO 5

Diumenge 11 12h | GUINEUETA 4-MARTINENC B 1

Diumenge 11 12h | CANYELLES 1-LLAVANERES 2

Diumenge 11 12h | CE PREMIÀ 1-SANT ADRIÀ 1

Diumenge 11 12h | AT.SANT POL 2-CP SARRIÀ 1

Diumenge 11 16:30h | MATARÓ 1-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 1

 

 

4/12/16 16:45 JORNADA 7 | UNIF.LLEFIÀ 2-MATARÓ 1

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 14)

 

Dissabte 10 17h | ATLÈTIC VILAFRANCA 2-GORNAL 2

Dissabte 10 17h | MOJA 4-ATLÈTIC PRAT DELTA 4

Dissabte 10 18:15h | ESPLUGUENC 0-MARTORELL 4

Dissabte 10 18:30h | JUNIOR 0-FONTSANTA FATJÓ 1

Dissabte 10 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ 1-SANT JOAN DESPÍ 1

Dissabte 10 20h | ATLÈTIC SANT JUST 2-MONTSERRAT IGUALADA 2

Diumenge 11 12h | UNIF.BELLVITGE 1-CIUDAD COOPERATIVA 0

Diumenge 11 16:30h | OLÍMPIC CAN FATJÓ 3-MARIANAO POBLET 1

Diumenge 11 17h | SAN MAURO 2-CAN VIDALET 3

 

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 14)

 

Diumenge 4 12:15h | CASTELLAR 1-VIC RIUPRIMER REFO 4

Dissabte 10 15:30h | SAN LORENZO 1-BERGA 1

Dissabte 10 18:30h | CALDES MONTBUI 1-SABADELL NORD 5

Diumenge 11 12h | BELLAVISTA MILAN 1-MOLLETENSE 1

Diumenge 11 12:15h | CAN RULL RÓMULO TONCHONI 3-SANT QUIRZE DEL VALLÈS 2

Diumenge 11 16h | MATADEPERA 3-CARDEDEU 0

Diumenge 11 16h | AT.GIRONELLA 5-LA TORRETA 1

Diumenge 11 17h | SALLENT 2-FUNDACIÓ TERRASSA 1906 0

Diumenge 11 17h | RODA DE TER 1-LES FRANQUESES 0

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 14)

 

Divendres 2 21:45h | BELLPUIG 3-CF PALAU 1

Diumenge 4 16h  | L'ALBI 1-SOLSONA 2

Dissabte 10 16:30h | TORREFARRERA 4-ORGANYÀ 1

Dissabte 10 19h | JUNEDA 1-LINYOLA 2

Diumenge 11 12h | TÀRREGA 1-CERVERA 3

Diumenge 11 16h | C.AT.CASTELLSERÀ 1-ALCARRÀS 4

Diumenge 11 16h | BORGES BLANQUES 2-MOLLERUSSA 1

Diumenge 11 16h | AGRAMUNT 0-GUISSONA 4

Diumenge 11 16:30h | ARTESA DE SEGRE 4-BALÀFIA 0

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 14)

 

Dissabte 10 16h | SEGUR 1-SALOU 1

Dissabte 10 17:30h | CAMARLES 1-CAMBRILS UNIÓ 1

Diumenge 11 12h | ULLDECONA 2-VENDRELL 1

Diumenge 11 16h | LA RIERA 1-AT.RODA DE BARÀ 1

Diumenge 11 16h | GANDESA 0-EL CATLLAR 0

Diumenge 11 16:15h | L'HOSPITALET DE L'INFANT 5-BATEA 1

Diumenge 11 16:30h | TORREDEMBARRA 2-LA CAVA 3

Diumenge 11 16:30h | VALLS 3-REDDIS 1

Diumenge 11 17h | AMPOSTA 3-TORTOSA 1
 

JORNADA 11 4/12/16 12h | VENDRELL1-SEGUR 0




DESTACAT

[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco
MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2017/2018] 20-06-2017 00:44 per Sergi Vargas Carrasco
MERCAT #2CAT GRUPS 1-3 [2017/2018] 20-06-2017 00:11 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea