Foto d'arxiu // Sergi Vargas Carrasco
SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 4)
Dissabte 16h | BLANES 2-BASE ROSES 2
Dissabte 16h | CASSÀ 5-ANGLÈS 0
Dissabte 16:15h | CAN GIBERT 2-PALAFRUGELL 3
Dissabte 17h | PALAFOLLS 0-CAMPRODON 1
Dissabte 17h | BOSC DE TOSCA 3-GUÍXOLS 2
Dissabte 18h | ABADESSENC 1-L'ESCALA 1 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 17h | BANYOLES 3-AE ROSES 2
Diumenge 17:15h | CORNELLÀ TERRI-CAMPDEVÀNOL (ajornat)
12/10/16 16:30h | ABADESSENC-PALAFRUGELL (suspès per la pluja)
SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 4)
Diumenge 10h | BESÒS BARÓN DE VIVER 3-AT.SANT POL 2
Diumenge 11:45h | FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA 5-CANYELLES 0
Diumenge 12h | MARTINENC B 2-LLAVANERES 2
Diumenge 12h | CIRERA 0-SANT ADRIÀ 2
Diumenge 12h | CARMELO 1-SARRIÀ 2
Diumenge 12h | LLOREDA 3-MATARÓ 3
Diumenge 16h | JOVENTUT ESPORTIU CAN PI 3-UNIF.LLEFIÀ 2
SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 4)
Dissabte 17:45h | MONTSERRAT IGUALADA 1-MARIANAO POBLET 0
Dissabte 18h | FONTSANTA FATJÓ 2-CIUDAD COOPERATIVA 2
Dissabte 18:15h | ESPLUGUENC 2-ATLÈTIC VILAFRANCA 1
Dissabte 19:15h | ATLÈTIC SANT JUST4 -JUNIOR 1
Dissabte 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ 1-MOJA 3
Diumenge 12h | GORNAL 3-ATLÈTIC PRAT 3
Diumenge 12h | MARTORELL 0-CAN VIDALET 2
Diumenge 12h | UNIF.BELLVITGE 2-SAN MAURO 0
Diumenge 17h | SANT JOAN DESPÍ 3-OLÍMPIC CAN FATJÓ 3
SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 4)
Dissabte 16:30h | LA TORRETA 0-LES FRANQUESES 1
Dissabte 18h | TERRASSA 1906 0-CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 1
Diumenge 11:30h | SABADELL NORD 2-SANT QUIRZE DEL VALLÈS 2
Diumenge 12h | CARDEDEU 3-VIC RIUPRIMER 2
Diumenge 12h | CF CALDES 2-MATADEPERA 0
Diumenge 12h | BELLAVISTA MILAN 2-AT.GIRONELLA 0
Diumenge 12:15h | CASTELLAR 0-SAN LORENZO 0
Diumenge 17h | SALLENT 4-RODA DE TER 0 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 16h | MOLLETENSE 2-BERGA 1
SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 4)
Dissabte 18h | TORREFARRERA 6-L'ALBI 3
Diumenge 16h | SOLSONA 3-ALCARRÀS 1
Diumenge 16h | C.AT.CASTELLSERÀ 0-ARTESA DE SEGRE 0
Diumenge 16:30h | LINYOLA 2-BALÀFIA 1
Diumenge 16:30h | ORGANYÀ 3-GUISSONA 2
Diumenge 17h | TÀRREGA 1-BORGES BLANQUES 1
Diumenge 17h | JUNEDA 2-BELLPUIG 1
Diumenge 18h | CF PALAU D'ANGLESOLA 1-CFJ MOLLERUSSA 2
Diumenge 18h | CERVERA 3-AGRAMUNT 1
SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 4)
Dissabte 18h | CAMBRILS UNIÓ 5-EL CATLLAR 0
Diumenge 12h | LA RIERA 0-GANDESA 4
Diumenge 17h | TORTOSA 3-VENDRELL 0
Diumenge 17h | BATEA 2-SALOU 1
Diumenge 17h | LA CAVA 1-REDDIS 4
Diumenge 17h | ULLDECONA 4-UE SEGUR 2
Diumenge 17h | L'HOSPITALET DE L'INFANT 2-CAMARLES 2
Diumenge 17:30h | TORREDEMBARRA 1-AMPOSTA 4